دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

دوربین پیکسل‌ها بهترین دوربین بکار رفته در تلفن‌ها...

سه هفته پیش ۴۰۳ بازدید

چهارم اکتبر ۲۰۱۶ همه نگاه‌ها به کنفرانس گوگل بود تا سرانجام بعد از ماه‌های طولانی پرچمدار جدید خودش را که نام پیکسل را برای آنها به جای نکسوس انتخاب کرده معرفی کند. گوگل در کنفرانس چهارم اکتبر ضمن معرفی محصولات مختلف خودش لقب "بهترین" را به دوربین به کار رفته در پیکسل‌ها داد و در حین معرفی پیکسل‌ها،‌ بریان راکووسکی مدیر محصول گوگل اعلام کرد که دوربین بکار رفته در پیکسل‌ها بهترین دوربین‌های تاریخ تلفن‌های هوشمند بوده و هیچ تلفن هوشمندی در دنیا وجود ندارد که کیفیتی این چنین را در عکسبرداری بتواند به ثبت برساند و برای تایید حرف خودش به کسب امتیاز ۸۹ در آزمایش DxOMark اشاره کرد و اعلام داشت که حتما عکاسان مطرح دنیا بعدا راجع به دوربین‌های بکار رفته در پیکسل‌ها مطالبی را منتشر خواهند کرد. پرچمداران جدید گوگل در آزمایش DxOMark موفق شدند تا با کسب امتیاز ۸۹ عنوان بهترین دوربین گوشی هوشمند را به خودشان اختصاص دهند. براساس مطلب منتشر شده در DxOMark کیفیت تصاویر ثبت شده توسط پیکسل‌های گوگل فوق‌العاده به نظر میرسد و این میزان کیفیت و روشنایی در میان سایر گوشی‌های هوشمند تاکنون دیده نشده و بدون شک دوربین‌های پیکسل بهترین دوربین‌های بکار رفته در یک تلفن هوشمند هستند. DxOMark با اشاره به جزئیات بالای ثبت شده در تصاویر پیکسل اعلام کرده که این تلفن هوشمند با وجود اینکه از لرزشگیر اتوماتیک بهره نمیبرد اما توانسته عکس‌های فوق‌العاده‌ای را به ثبت برساند و میزان نویز موجود در موقعیت‌های نوری مختلف در کمترین میزان ممکن بوده است. با توجه به گفته برایان راکووسکی و کسب امتیاز بالای این گوشی در DxOMark جای تردیدی باقی نمیماند که دوربین این تلفن را بهترین دوربین تاریخ تلفن‌های هوشمند تا به این لحظه بدانیم. با این وجود اخیرا ایزاک رینولدز که از بزرگان حوزه عکاسی و دوربین‌های دیجیتالی است تعدادی عکس را که با دوربین پیکسل گرفته شده را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته و عکس‌های منتشر شده توسط رینولدز مهر تایید دیگری است که بهترین بودن این دوربین‌ها را اعلام می‌کند.بر بهترین بودن دوربین پیکسل‌ها، به نظر میرسد تعدادی از مدیران گوگل رینولدز را در راستای عکسبرداری با این گوشی همراهی کرده‌اند.

امشب ساعت ۱۹:۳۰ کنفرانس گوگل و معرفی پیکسل‌ها

سه هفته پیش ۱۱۷ بازدید

با وجود چند ساعت مانده تا برگزاری کنفرانس گوگل بازار شایعات و اخبار منتشر شده در این خصوص همچنان داغ و پر هیجان است. تا به اینجا تمامی شایعات از وجود دو گوشی با نام‌های غیر رسمی پیکسل و پیکسل ایکس‌ال حکایت میکنند و در برخی از اخبار درز کرده اعلام شده که امشب علاوه بر رونمایی از گوشی جدید گوگل باید منتظر گجت‌هایی هم از سوی این کمپانی باشیم. با وجود اخبار منتشر شده انتظار می‌رود گوگل امشب و در جریان برگزاری کنفرانس خود از نام دیگری برای پرچمدارانش استفاده کند و با نام نام نکسوس خداحافظی کند. البته این تغییر نام به معنای مرگ و توقف تولید گوشی‌های هوشمند گوگل نخواهد بود بلکه پیکسل‌ها ادامه دهنده راه نکسوس‌ها خواهند بود.

انتشار تصاویر و مشخصات پرچمدار گوگل توسط یک اپراتو...

سه هفته پیش ۱۸۳ بازدید

در فاصله چند روز مانده تا کنفرانس گوگل، یک اپراتور کانادایی به صورت اتفاقی تصاویر و مشخصات نسخه سفید رنگ پرچمدار این کمپانی را زودتر از معرفی رسمی در صفحه‌ای که مربوط به پیش‌فروش گلکسی نوت 7 بوده منتشر کرده است. همانطور که پیش از این مطلع شده بودیم گوگل در نظر دارد تا 4 اکتبر طی کنفرانسی از پرچمدار جدیدش رونمایی کند. اپراتور کانادایی بل در سایت خود که به نشانی bell.ca در دسترس است شب گذشته با درج تصاویری مربوط به نسخه سفید رنگ پرچمدار گوگل آن را برای پیش فروش قرار داده بود. در مشخصات منتشر شده در وب‌سایت مذکور پیکسل و برادر بزرگترش پیکسل ایکس ال به ترتیب از صفحه نمایش ۵ و ۵.۵ اینچی و پردازنده اسنپدراگون 821 بهره می‌برند. از دیگر مشخصاتی که اپراتور بل به آن اشاره کرده بود باید به 4 گیگابایت رم و وجود دو ظرفیت داخلی ۳۲ و 64 گیگابایتی اشاره کرد.

Google App: Ok, Google...

سه هفته پیش ۱۷۹ بازدید

Want to watch an owl laugh? Check the headlines? See if your package has shipped? Visit the Taj Mahal? All you have to do is ask.... Download the Google App for free on your iOS or Android device: iOS: http://goo.gl/googleappios Android: http://goo.gl/googleappandroid Music Artist: Lizzo Title: W.E.R.K., Pt. II

توقف در ایستگاه گوگل، اینترنت رایگان برای همه

چهار هفته پیش ۳۳۴ بازدید

گوگل، گوگل، گوگل و باز هم گوگل، این غول دنیای تکنولوژی اخیرا پروژه ایستگاه گوگل (Google Station) را برای اولین بار در شهر بمبئی هند مورد بهره‌برداری قرار داده است. سرویس جدید گوگل به طور مشخص با نام «Google Station» عرضه شده و در واقع یک شبکه Wi-Fi عمومی است که قرار است اینترنت را به صورت رایگان در اختیار افراد قرار دهد. پروژه گوگل برای اولین بار در هند در دسترس قرار گرفته و کاربران شهر بمبئی میتوانند از این سرویس بهره‌مند شوند. با وجود آنکه سرویس Google Station برای اولین بار در هند آغاز به کار کرده است، گوگل وعده داده که بزودی و با مشارکت شرکت‌های تجاری این پروژه را به سایر کشور‌ها انتقال خواهد داد. شرکت گوگل هنوز در خصوص نحوه درآمدزایی‌اش از این سرویس حرفی به میان نیاورده و مشخص نیست که این سرویس چگونه درآمدزایی خواهد کرد. به نظر میرسد این کمپانی قصد داشته باشد تبلیغاتی را از طریق این اینترنت به کاربران نمایش دهد و یا در ازای استفاده از این سرویس هزینه‌ای از آنها دریافت کند. تاکنون افرادی نزدیک به پانزده هزار نفر از طریق اینترنت عمومی گوگل به شبکه جهانی اینترنت متصل شده‌اند.

سومین و بدترین تصادف خودروی خودران گوگل

یک ماه پیش ۲۶۶ بازدید

گویا خبر تصادف خودروهای خودران یا همان خودروهای بدون راننده گوگل عادی شده و هرچند وقت یکبار باید شاهد تصادف یکی از آنها باشیم، خودروهای خودران گوگل تاکنون تصادف‌های گوناگون و متعددی را پشت سر گذاشته که از آخرین تصادف آنها که اخیرا رخ داده میتوان به عنوان سنگین‌ترین و جدی‌ترین تصادف این خودروها از زمان آغاز طرح آزمایشی گوگل نام برد. پس از تصادف اخیر که یک خودرو لکسوس بدون راننده حین عبور از خیابان‌های مانتین ویو صورت گرفته گوگل سریعاً موضوع را تایید کرده و در پی آن اعلام داشته که این تصادف می‌تواند برای گوگل و تصمیمات آینده این شرکت بسیار مهم و کلیدی باشد، چرا که برای اولین بار در تصادف‌های اخیر این خودروها، خسارت شدیدی به یک خودروی خودران این شرکت وارد شده است. به گفته افراد حاضر در صحنه، این خودرو که از مدل لکسوس سدان بوده با یک خودرو ون تبلیغاتی برخورد کرده و همانطور که در تصویر مشخص است درب‌های سمت راست خودرو لکسوس خسارت شدیدی را متحمل شده است. البته باید به این نکته که بی اهمیت نیست هم اشاره کرد که در این تصادف هیچ تقصیری متوجه خودروی خودران و سیستم هوشمندش نبوده و مقصر خودروی ونی بوده که با رعایت نکردن قانون و مقررات رانندگی از چراغ قرمز عبور کرده و به این خودرو برخورد کرده است، در همین راستا هم گوگل در بیانیه‌اش این طور اعلام داشته که: "روزانه، تصادف‌های بی‌شماری در خیابان‌های ایالت متحده اتفاق می‌افتد، که دلیل آنها عبور از چراغ قرمز اصلی‌ترین دلیل تصادفات در سطح شهر محسوب می‌شود. به طور کلی، 94 درصد تصادفات ناشی از خطای انسانی است و به همین دلیل است که ما در تلاشیم تا خودروهای بدون راننده را تولید کنیم و این خطا را به صفر برسانیم و جاده‌هایی امن را برای تردد افراد بسازیم."

اپلیکیشن پیام رسان Allo هم‌اکنون برای iOS نیز در د...

یک ماه پیش ۱۴ بازدید

الو یک پیام‌رسان محبوب با رابط کاربری مینیمال است که گوگل در کنفرانس توسعه دهندگانش آن را معرفی کرده است. این پیام‌رسان قرار است علاوه بر برقراری ارتباط، اطلاعات دیگری را در اختیار شما قرار دهد. تا پیش از این گوگل این اپلیکیشن پیام‌رسان را برای سیستم عامل اندروید عرضه کرده بود که اخیرا با بروزرسانی این نرم‌افزار این کمپانی اعلام کرده که این نرم‌افزار هم‌اکنون برای سیستم عامل iOS نیز در دسترس است و کاربران میتوانند از آن استفاده کنند. این پیام‌رسان که پیش از این برای سیستم عامل اندروید آماده سازی شده بود و کاربران این سیستم عامل به آن دسترسی داشتند در پلی استور گوگل در حدود۱۰ میلیون بار دانلود شده است.

اپلیکیشن پیام رسان Allo هم‌اکنون برای iOS نیز در د...

یک ماه پیش ۱۹۸ بازدید

الو یک پیام‌رسان محبوب با رابط کاربری مینیمال است که گوگل در کنفرانس توسعه دهندگانش آن را معرفی کرده است این پیام‌رسان قرار است علاوه بر برقراری ارتباط، اطلاعات دیگری را در اختیار شما قرار دهد تا پیش از این گوگل این اپلیکیشن پیام‌رسان را برای سیستم عامل اندروید عرضه کرده بود که اخیرا با بروزرسانی این نرم‌افزار این کمپانی اعلام کرده که این نرم‌افزار هم‌اکنون برای سیستم عامل iOS نیز در دسترس است و کاربران میتوانند از آن استفاده کنند این پیام‌رسان که پیش از این برای سیستم عامل اندروید آماده سازی شده بود و کاربران این سیستم عامل به آن دسترسی داشتند در پلی استور گوگل در حدود۱۰ میلیون بار دانلود شده است

۴ اکتبر منتظر رونمایی از پیکسل جدید گوگل باشید

یک ماه پیش ۳۰۴ بازدید

سامسونگ با معرفی گلکسی نوت ۷ و اپل هم با معرفی آیفون ۷ و بزودی کمپانی تایوانی اچ تی سی با معرفی پرچمدار جدید خود با نام تجاری HTC Desire 10 Pro حالا نوبت به گوگل رسیده تا با ارسال دعوت نامه خبر از رونمایی گوشی جدیدی را تایید کند. بعد از درز اخبار و شایعه های متعدد در نهایت شرکت گوگل به طور رسمی تایید کرده که پرچمدار جدید خود را در تاریخ ۴ اکتبر معرفی خواهد کرد. طی چند ساعت گذشته گوگل با انتشار ویدیویی تبلیغاتی خبر از برگزاری کنفرانس ۴ اکتبر برای رونمایی از پرچمدار جدیدش را داده است. همانطور که در این ویدیو مشاهده میشود اطلاعات چندان زیادی بیان نشده اما انتظار میرود باید شاهد رونمایی از گوشی های جدید این شرکت باشیم. پیش از این نیز با توجه به اخبار و شایعات منتشر شده نام پرچمدار جدید گوگل پیکسل" عنوان شده بود که در این ویدیو نیز با توجه به عدم ذکر نام نکسوس میتوانیم منتظر گوشی های جدید گوگل تحت برند پیکسل باشیم.

15 second search tips: Fill in the Blanks

یک ماه پیش ۳۹ بازدید

بورس و سهام

یک ماه پیش ۲۶ بازدید

زلزله

یک ماه پیش ۴۲ بازدید

حمل و نقل

یک ماه پیش ۳۷ بازدید

مکالمات

یک ماه پیش ۳۶ بازدید

15 second search tip: Currency Conversion

یک ماه پیش ۲۴ بازدید

زمان

یک ماه پیش ۳۹ بازدید

اطلاعات عمومی

یک ماه پیش ۳۴ بازدید

نتایج مسابقات ورزشی

یک ماه پیش ۳۵ بازدید

پرواز هواپیماها

یک ماه پیش ۳۷ بازدید

ماشین حساب

یک ماه پیش ۴۱ بازدید

دیکشنری

یک ماه پیش ۳۶ بازدید

آب و هوا

یک ماه پیش ۴۴ بازدید

کدهای محلی

یک ماه پیش ۵۷ بازدید

وقت جست و جوی فیلم

یک ماه پیش ۴۰ بازدید

کسب و کار

یک ماه پیش ۲۷ بازدید

میزبانی

یک ماه پیش ۳۱ بازدید

گوگل پلاس، آپلود

یک ماه پیش ۴۱ بازدید

به گوگل پلاس خوش آمدید

یک ماه پیش ۴۱ بازدید

گوگل پلاس، جست و جو

یک ماه پیش ۴۹ بازدید

گوگل پلاس، هنگ اوت

یک ماه پیش ۴۹ بازدید

15 ثانیه، نکته برای جستجوی بهتر

۱۶

15 second search tips: Fill in the Blanks

یک ماه پیش ۳۹ بازدید
۱۶

بورس و سهام

یک ماه پیش ۲۶ بازدید
۱۶

زلزله

یک ماه پیش ۴۲ بازدید
مشاهده همه

گوگل پلاس

۴۳

گوگل پلاس، آپلود

یک ماه پیش ۴۱ بازدید
۱:۱۴

به گوگل پلاس خوش آمدید

یک ماه پیش ۴۱ بازدید
۵۰

گوگل پلاس، جست و جو

یک ماه پیش ۴۹ بازدید
۵۴

گوگل پلاس، هنگ اوت

یک ماه پیش ۴۹ بازدید
مشاهده همه

حریم خصوصی کاربران در گوگل

۱۶

دسته‌بندی عکس‌ها

یک ماه پیش ۳۷ بازدید
۱۶

Meet Data: Shorten your commute

یک ماه پیش ۳۳ بازدید
مشاهده همه

کنفرانس ها

مشاهده همه

برنامه ها

۰:۱:۰

Google App: Ok, Google...

سه هفته پیش ۱۷۹ بازدید
مشاهده همه

پروژه خودروهای خودران

مشاهده همه

گوگل پیکسل

مشاهده همه

درباره کانال


پیشنهادی

در کانال گوگل
۱۶

حمل و نقل

یک ماه پیش ۳۷ بازدید
۱۶

دیکشنری

یک ماه پیش ۳۶ بازدید
۱۶

مکالمات

یک ماه پیش ۳۶ بازدید
۱:۵

گوگل پلاس، مسنجر

یک ماه پیش ۳۵ بازدید
۱۶

نتایج مسابقات ورزشی

یک ماه پیش ۳۵ بازدید
۱۶

اطلاعات عمومی

یک ماه پیش ۳۴ بازدید
۱۶

Meet Data: Shorten your commute

یک ماه پیش ۳۳ بازدید

محبوب ترین‌ها

در کانال گوگل
۰:۱:۰

Google App: Ok, Google...

سه هفته پیش ۱۷۹ بازدید

برنامه ها

۰:۱:۰

Google App: Ok, Google...

سه هفته پیش ۱۷۹ بازدید
مشاهده همه

حریم خصوصی کاربران در گوگل

۱۶

دسته‌بندی عکس‌ها

یک ماه پیش ۳۷ بازدید
۱۶

Meet Data: Shorten your commute

یک ماه پیش ۳۳ بازدید
مشاهده همه

گوگل پلاس

۴۳

گوگل پلاس، آپلود

یک ماه پیش ۴۱ بازدید
۱:۱۴

به گوگل پلاس خوش آمدید

یک ماه پیش ۴۱ بازدید
۵۰

گوگل پلاس، جست و جو

یک ماه پیش ۴۹ بازدید
۵۴

گوگل پلاس، هنگ اوت

یک ماه پیش ۴۹ بازدید
مشاهده همه

کنفرانس ها

مشاهده همه

پروژه خودروهای خودران

مشاهده همه