دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

سنگر اجتماعی آموزش مفاهیم جنگ نرم جلسه پنجم

سه سال پیش ۱۹۵۰ بازدید

سنگر اجتماعی دوره آموزشی سربازان جنگ نرم است که پای ثابت جلسات آن حجت الاسلام محمدرضا زائری است و در دیگر بخش‌های آن فرماندهان جنگ نرم به آموزش مفاهیم جنگ نرم می‌پردازند و تجربیات خود را با جوانان به اشتراک می‌گذارند. این مجموعه شامل قسمت‌های مختلف این سلسه نشست‌ها و جلسات است. این ویدیو جلسه پنجم سنگر اجتماعی با موضوع آموزش مفاهیم جنگ نرم است.

سنگر اجتماعی آموزش مفاهیم جنگ نرم جلسه اول

سه سال پیش ۲۰۰۸ بازدید

سنگر اجتماعی دوره آموزشی سربازان جنگ نرم است که پای ثابت جلسات آن حجت الاسلام محمدرضا زائری است و در دیگر بخش‌های آن فرماندهان جنگ نرم به آموزش مفاهیم جنگ نرم می‌پردازند و تجربیات خود را با جوانان به اشتراک می‌گذارند. این مجموعه شامل قسمت‌های مختلف این سلسه نشست‌ها و جلسات است. این ویدیو جلسه اول سنگر اجتماعی با موضوع آموزش مفاهیم جنگ نرم است.

سنگر اجتماعی آموزش مفاهیم جنگ نرم جلسه سوم

سه سال پیش ۱۳۰۵ بازدید

سنگر اجتماعی دوره آموزشی سربازان جنگ نرم است که پای ثابت جلسات آن حجت الاسلام محمدرضا زائری است و در دیگر بخش‌های آن فرماندهان جنگ نرم به آموزش مفاهیم جنگ نرم می‌پردازند و تجربیات خود را با جوانان به اشتراک می‌گذارند. این مجموعه شامل قسمت‌های مختلف این سلسه نشست‌ها و جلسات است. این ویدیو جلسه سوم سنگر اجتماعی با موضوع آموزش مفاهیم جنگ نرم است.

حجاب اجباری

سه سال پیش ۱۳۰۲ بازدید

این ویدیو به بررسی موضوع حجاب از دید حجت الاسلام زائری میپردازد. زائری که خود را یکی از مدافعان حجاب می‌داند، معتقد است که اجبار مردم به حجاب باعث شده که علاقه آن‌ها به حجاب کم شود.

درباره کانال

محمدرضا زائری را اکثرا به علت مخالفتش با حجاب اجباری می‌شناسند. او متولد سال 1349 در شهر کرمان است. زائری درس خوانده فقه و مبانی حقوق اسلامی در مقطع کارشناسی و فلسفه و حکمت اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد است، همچنین دارای کارشناسی ارشد در رشته روابط اسلام و مسیحیت از دانشگاه قدیس بیروت نیز می‌باشد. نظریات زائری در خصوص مساله حجاب به قدری پررنگ است که اکثرا زائری را به خاطر مخالفتش با موضوع اجباری بودن حجاب می‌شناسند چراکه معتقد است این اجباری بودن موضوع حجاب باعث کم شدن علاقه مردم جامعه به موضوع حجاب شده است. زائری در آذر ماه 1394 اعلام کرده بود که در کلاس‌های درس سینمای بهرام بیضایی (کارگردان سینما) شرکت میکرده است و با بسیاری از بازیگران و هنرپیشگان هم‌کلاس بوده است.


پیشنهادی

در کانال محمدرضا زائری
۱:۳۴:۴۵

حجاب اجباری

سه سال پیش ۱۳۰۲ بازدید

محبوب ترین‌ها

در کانال محمدرضا زائری
۱:۳۴:۴۵

حجاب اجباری

سه سال پیش ۱۳۰۲ بازدید

سنگر اجتماعی

مشاهده همه

حجاب

۱:۳۴:۴۵

حجاب اجباری

سه سال پیش ۱۳۰۲ بازدید
مشاهده همه

گوناگون

مشاهده همه

پیشنهادی

در کانال محمدرضا زائری
۱:۳۴:۴۵

حجاب اجباری

سه سال پیش ۱۳۰۲ بازدید

پیشنهادهای اتفاقی