دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

جنگ بین سربازان ارتش عربی سوریه و تروریست‌های داعش...

سه سال پیش ۱۳۸۹ بازدید

سربازان ارتش سوریه تعدادی تروریست داعش را در مرز با ترکیه به دام انداخته‌اند.

جنگ در سوریه، جاده‌ای طولانی تا رقه، ژوئن ۲۰۱۶

سه سال پیش ۹۸۹ بازدید

ارتش و دفاع وطنی سوریه با پشتیبانی هوایی روسیه و کمک مستشاری ایران و حزب‌الله عزم خود را برای بازپس‌گیری رقه از تروریست‌های داعش جزم کرده است.

رصد محل استقرار تروریست‌های داعش توسط پهپادهای ارت...

سه سال پیش ۹۷۳ بازدید

پهپادهای ارتش سوریه مواضع تروریست‌های داعش را در نزدیکی دمشق رصد می‌کنند. این اطلاعات جهت حمله به واحدهای خودی ارسال می‌شود.

نیروهای ارتش و دفاع وطنی سوریه در جنگ با داعش، اطر...

سه سال پیش ۱۴۸۹ بازدید

نیروهای ارتش سوریه با همراهی نیروهای دفاع وطنی و حمایت هوایی روسیه و کمک‌های مستشاری ایران و حزب‌الله در حال پیشروی به سوی رقه هستند. رقه پایتخت داعش است و ازادسازی این شهر به معنای سقوط داعش و نابودی تروریست‌ها در سوریه است.

درباره کانال

پس از اشغال افغانستان توسط اتحاد جماهیر شوری، گروه‌های متفاوتی برای مبارزه با اشغالگران شکل گرفت. حمایت نظامی آمریکا و مالی اعراب به تشکیل گروهی از مجاهدان عرب-افغان انجامید که در جنگ با شوروی کارآزموده و سازمان‌دهی می‌شدند. این گروه که بعدها تحت حمایت طالبان قرار گرفت و توسط اسامه بن لادن رهبری می‌شد، سرانجام در مقابل آمریکا قرار گرفت و به گفته مقامات آمریکایی مسببین حادثه ۱۱ سپتامبر بودند. پس از اشغال افغانستان گروهی از آن‌ها به عراق رفته و دولت اسلامی عراق را تشکیل دادند و به تدریج دامنه نفوذ آن‌ها بیشتر شد. با شروع ناآرامی‌ها در سوریه با کمک سران عرب، این گروه به سوریه رفتند و گروه داعش و جبهه النصره را تشکیل دادند. در جنگ‌ سوریه، ارتش و نیروهای مردمی با کمک‌های مستشاری ایران و حمایت‌های هوایی روسیه و کمک نیروهای حزب‌الله د ر مقابل تروریست‌ها می‌جنگند.محبوب ترین‌ها

در کانال جنگ با داعش - سوریه

سال ۲۰۱۶

مشاهده همه

رقه

مشاهده همه

پیشنهادی

در کانال جنگ با داعش - سوریه

پیشنهادهای اتفاقی