دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

مسابقات والیبال قهرمانی جهان 2014 لهستان - خلاصه مسابقه ایران و ایتالیا (قسمت 8)

۱۵۲۸ نمایش
منتشر شده در: سه سال پیش

Iran vs Italy 2010 VOLLEYBALL WORLD CUP FIVB Men's Championship
ایران در مقابل ایتالیا قهرمانی جام جهانی 2010 والیبال مردان

بازی مقتدرانه تیم والیبال ایران مقابل ایتالیا/ شکست از ایتالیا و حذف از مسابقات
تیم ملی والیبال کشورمان آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان را به ایتالیا، میزبان این رقابت‌ها واگذار کرد تا با توجه به نتیجه دیدار مصر و ژاپن از دور رقابتها کنار رود.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم ملی والیبال کشورمان مقابل ایتالیا در چارچوب روز سوم و پایانی رقابت های قهرمانی مردان جهان از ساعت 22:30 دقیقه امروز دوشنبه برگزار شد و با نتیجه 3 بر 2 به سود میزبان رقابت‎ها به پایان رسید. این دیدار در سالن 11 هزار و 200 نفری "مدیولانوم فوروم" شهر میلان برگزار شد.

شاگردان حسین معدنی در حالی متحمل این شکست شدند که ایتالیایی‎ها پیش از دیدار امروز به واسطه برتری برابر مصر و ژاپن صعود خود به مرحله دوم رقابت‎های قهرمانی مردان جهان را مسجل کرده بودند.

تیم ملی والیبال ایران گیم های اول و دوم و پنجم این دیدار را با نتایج (25-21)، (25-10) و (15-13) به ایتالیا واگذار کرد و در گیم های سوم و چهارم با نتایج (21-25) و (26-28) ایتالیا را شکست داد.

با توجه به پیروزی 3 بر 2 ژاپن برابر مصر تیم ملی ایران از دو رقابتهای کنار رفت و از این گروه ایتالیا و ژاپن راهی دور بعدی مسابقات شدند.

این چهارمین حضور تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی مردان جهان است. تیم ملی کشورمان در سه دوره گذشته این رقابت‌ها حتی در یک دیدار هم موفق به کسب نتیجه نشده بود.

هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان تا 18 مهرماه در ایتالیا پیگیری می شود. برزیل مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌هاست که در دیدار مقابل کوبا 3 بر 2 بازی را واگذار کرد

Iran outshines Japan in world volleyball

MILAN - Iran defeated its Asian rival Japan at the 2010 FIVB Men's World Championship on Sunday.

Iran, who was pummeled by Egypt 3-0 in its opening match of the championship, beat Japanese team 3-1 (15-25, 25-17, 26-24, 25-23) in Pool A.

Iran is scheduled to take on host Italy on Monday. Italy has defeated Japan 3-0 in the first day.

A total of 24 teams divided into six groups of four each are participating in the 2010 FIVB Men's World Championship in Milan, Italy.

The event will end on October 10

دیدگاه ها