دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

مستر بین: مشکل خواب

مستر بین (فیلم)
برچسب ها: «ستر بین،   Mr. Bean،   Bean،  
۱۳۷۳ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

مستر بین (Mr. Bean) یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی به نویسندگی و نقش آفرینی روآن اتکینسون می‌باشد. قسمت اول این سریال در ۱ سپتامبر ۱۹۸۹ از شبکه آی‌تی‌وی پخش گردید. آخرین قسمتی که از تلویزیون پخش گردید، شب بخیر آقای بین بود که در ۳۱ اکتبر ۱۹۹۵ روی آنتن رفت. البته یک قسمت دیگر به نام کوتاه کردن مو توسط آقای بین از لندن نیز ساخته شد و به صورت اختصاصی در ۱۵ نوامبر ۱۹۹۵ منتشر شد، اما تا سال ۲۰۰۶ از تلویزیون بریتانیا پخش نگردید.

داستان این سریال درباره اتفاقات زندگی شخصیتی به نام آقای بین می‌باشد. آتکینسون این شخصیت را در دانشگاه طراحی کرد و خودش آن را یک کودک در بدن یک مرد بالغ توصیف می‌کند. او در زندگی عادی و روزانه خود دچار مشکلاتی می‌شود. آقای بین به ندرت حرف می‌زند و کمدی این مجموعه، بیشتر حرکات طنز این شخصیت و راه حل‌های غیرعادی او برای حل مشکلاتش و تعامل با مردم می‌باشد. این سریال از هنرمندان کمدی فیزیکی از جمله ژاک تاتی و بازیگران فیلم‌های کمدی صامت الهام گرفته‌است.

در طول پخش پنج ساله آقای بین در بریتانیا، این مجموعه موفق شد تا بینندگان زیادی جلب کند. اپیزود مشکل آقای بین که در سال ۱۹۹۱ در بریتانیا پخش شد، ۱۸٫۷۴ میلیون بیننده داشت. این سریال چندین جایزه بین‌المللی از جمله جایزه رز طلایی را برده‌است. این مجموعه در بیشتر کشورهای دنیا پخش گردیده‌است.

دیدگاه ها

پپا پیگ

کانال پیشنهادی برای شما
۱:۵۶

Peppa Pig - Peppa meets Santa (clip)

پپا پیگ دو سال پیش ۲۳۰ بازدید
۱:۲۷

Peppa Pig - Sports Day (clip)

پپا پیگ دو سال پیش ۲۲۹ بازدید
۲:۵۲

Peppa Pig - Camping holiday (clip)

پپا پیگ دو سال پیش ۲۲۶ بازدید
۲:۸

Peppa Pig - Foggy day (clip)

پپا پیگ دو سال پیش ۲۲۰ بازدید
۲:۲۳

Peppa Pig - Growing strawberries (clip)

پپا پیگ دو سال پیش ۲۱۴ بازدید
مشاهده همه