دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

مستر بین: این قسمت له شدن ماشین با تانک

مستر بین (فیلم)
برچسب ها: «ستر بین،   Mr. Bean،   Bean،  
۱۲۹۸ نمایش
منتشر شده در: شش ماه پیش

مستر بین (Mr. Bean) یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی به نویسندگی و نقش آفرینی روآن اتکینسون می‌باشد. قسمت اول این سریال در ۱ سپتامبر ۱۹۸۹ از شبکه آی‌تی‌وی پخش گردید. آخرین قسمتی که از تلویزیون پخش گردید، شب بخیر آقای بین بود که در ۳۱ اکتبر ۱۹۹۵ روی آنتن رفت. البته یک قسمت دیگر به نام کوتاه کردن مو توسط آقای بین از لندن نیز ساخته شد و به صورت اختصاصی در ۱۵ نوامبر ۱۹۹۵ منتشر شد، اما تا سال ۲۰۰۶ از تلویزیون بریتانیا پخش نگردید.

داستان این سریال درباره اتفاقات زندگی شخصیتی به نام آقای بین می‌باشد. آتکینسون این شخصیت را در دانشگاه طراحی کرد و خودش آن را یک کودک در بدن یک مرد بالغ توصیف می‌کند. او در زندگی عادی و روزانه خود دچار مشکلاتی می‌شود. آقای بین به ندرت حرف می‌زند و کمدی این مجموعه، بیشتر حرکات طنز این شخصیت و راه حل‌های غیرعادی او برای حل مشکلاتش و تعامل با مردم می‌باشد. این سریال از هنرمندان کمدی فیزیکی از جمله ژاک تاتی و بازیگران فیلم‌های کمدی صامت الهام گرفته‌است.

در طول پخش پنج ساله آقای بین در بریتانیا، این مجموعه موفق شد تا بینندگان زیادی جلب کند. اپیزود مشکل آقای بین که در سال ۱۹۹۱ در بریتانیا پخش شد، ۱۸٫۷۴ میلیون بیننده داشت. این سریال چندین جایزه بین‌المللی از جمله جایزه رز طلایی را برده‌است. این مجموعه در بیشتر کشورهای دنیا پخش گردیده‌است.

دیدگاه ها

پیشنهادهای اتفاقی

۷:۸

کارتون اسکار: قسمت ۸۰

اسکار شش ماه پیش ۲۴۱ بازدید
۵۲

Airlander maiden flight

مستند شش ماه پیش ۲۴۱ بازدید
مشاهده همه

مستند

کانال پیشنهادی برای شما
۳:۱۷

Planet Dinosaur Tribute

مستند پنج ماه پیش ۲۹ بازدید
۴۲:۲۹

مستند فست فود

مستند پنج ماه پیش ۲۹ بازدید
۴۷:۵۶

داستان‌های واقعی

مستند پنج ماه پیش ۲۹ بازدید
۶:۱

SpaceX Internships

مستند شش ماه پیش ۲۹ بازدید
۱۹:۴۶

Why did the Falcon 9 Explode?

مستند شش ماه پیش ۲۹ بازدید
مشاهده همه