دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

مستر بین: این قسمت کلید ماشین

۱۷۰۸ نمایش
منتشر شده در : چهار ماه پیش

مستر بین (Mr. Bean) یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی به نویسندگی و نقش آفرینی روآن اتکینسون می‌باشد. قسمت اول این سریال در ۱ سپتامبر ۱۹۸۹ از شبکه آی‌تی‌وی پخش گردید. آخرین قسمتی که از تلویزیون پخش گردید، شب بخیر آقای بین بود که در ۳۱ اکتبر ۱۹۹۵ روی آنتن رفت. البته یک قسمت دیگر به نام کوتاه کردن مو توسط آقای بین از لندن نیز ساخته شد و به صورت اختصاصی در ۱۵ نوامبر ۱۹۹۵ منتشر شد، اما تا سال ۲۰۰۶ از تلویزیون بریتانیا پخش نگردید.

داستان این سریال درباره اتفاقات زندگی شخصیتی به نام آقای بین می‌باشد. آتکینسون این شخصیت را در دانشگاه طراحی کرد و خودش آن را یک کودک در بدن یک مرد بالغ توصیف می‌کند. او در زندگی عادی و روزانه خود دچار مشکلاتی می‌شود. آقای بین به ندرت حرف می‌زند و کمدی این مجموعه، بیشتر حرکات طنز این شخصیت و راه حل‌های غیرعادی او برای حل مشکلاتش و تعامل با مردم می‌باشد. این سریال از هنرمندان کمدی فیزیکی از جمله ژاک تاتی و بازیگران فیلم‌های کمدی صامت الهام گرفته‌است.

در طول پخش پنج ساله آقای بین در بریتانیا، این مجموعه موفق شد تا بینندگان زیادی جلب کند. اپیزود مشکل آقای بین که در سال ۱۹۹۱ در بریتانیا پخش شد، ۱۸٫۷۴ میلیون بیننده داشت. این سریال چندین جایزه بین‌المللی از جمله جایزه رز طلایی را برده‌است. این مجموعه در بیشتر کشورهای دنیا پخش گردیده‌است.

دیدگاه ها

تصادفی

۸:۱۴

گربه‌های بد شانس (30)

خنده‌دار ها چهار ماه پیش ۷۲۲ بازدید
۱:۴۲

لگو میکسل: فلین (84 تکه)

لگو پنج ماه پیش ۶۸۰ بازدید
مشاهده همه

گوگل

کانال پیشنهادی برای شما
۱:۱۴

به گوگل پلاس خوش آمدید

گوگل چهار ماه پیش ۷۵ بازدید
۱۶

میزبانی

گوگل چهار ماه پیش ۷۳ بازدید
۱۶

ماشین حساب

گوگل چهار ماه پیش ۷۰ بازدید
۱۶

نتایج مسابقات ورزشی

گوگل چهار ماه پیش ۶۹ بازدید
۱۶

Meet Data: Shorten your commute

گوگل چهار ماه پیش ۶۸ بازدید
۱:۵

گوگل پلاس، مسنجر

گوگل چهار ماه پیش ۶۸ بازدید
مشاهده همه