دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

کی‌پر: فصل 1 قسمت 2

کیپر (Kipper)
برچسب ها: کیپر،   کی‌پر،   Kipper،   Kipper the Dog،   سگ،   کارتون،   انیمیشن،  
۷۳۱ نمایش
منتشر شده در: سه سال پیش

کی‌پر و ببری دوستان خوبی هستند. ببری کمی عاقلتر از کی‌پر است گاهی اوقات او کمی از خود راضی به نظر می‌رسد، اما او نیزمثل کیپر قلب مهربانی دارد. جک، هُلی، پیگ و آرنولد نیز از دیگر دوستان خوب کی‌پر هستند.
«کی‌پر» Kipper یک سگ مهربان است که با آن قلب رئوفش هیچ وقت نمی‌تواند خودخواه باشد. او شخصیت اصلی داستانِ یک سری از کتاب‌های مخصوص خردسالان است که توسط نویسندۀ بریتانیایی مایک اینکپن Mick Inkpen در سال 2005 نوشته و تصویرگری شده بود. این مجموعه که شامل 43 عنوان کتاب است، بیش از 8 میلیون نسخه فروخته شده و به بیش از 20 زبان ترجمه شده و در اختیار عموم قرار گرفته است. همچنین این کتاب موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است.

بر اساس شخصیت‌های همان داستان، یک مجموعۀ انیمیشنی تلویزیونی در دست تولید قرار گرفت، که پس از موفقیت‌های بسیار، 5 فصل دیگر نیز در ادامۀ آن ساخته شد؛ شامل 78 قسمت، که توانست چندین و چند جایزۀ معتبر دنیا در این گروه سنی را از آنِ خود کند. جوایزی چون جشنوارۀ بین‌المللی فیلم انیمیشن انسی در 1998 و جایزۀ بافتا BAFTA برای بهترین انیمیشن خردسالان در سه سال 1998، 2000 و 2001 از نمونه‌های آن می‌باشد.

دیدگاه ها

تصادفی در کانال کیپر (Kipper)

کانال پیشنهادی برای شما
۷:۳۶

کی‌پر: فصل 1 قسمت 28

کیپر (Kipper) سه سال پیش ۸۳۷ بازدید
۷:۳۶

کی‌پر: فصل 1 قسمت 27

کیپر (Kipper) سه سال پیش ۸۲۴ بازدید
۷:۳۶

کی‌پر: فصل 1 قسمت 13

کیپر (Kipper) سه سال پیش ۷۸۴ بازدید
۷:۳۶

کی‌پر: فصل 1 قسمت 9

کیپر (Kipper) سه سال پیش ۷۴۰ بازدید
۸:۴۶

کی‌پر: فصل 1 قسمت 2

کیپر (Kipper) سه سال پیش ۷۳۲ بازدید
۷:۳۶

کی‌پر: فصل 1 قسمت 9

کیپر (Kipper) سه سال پیش ۷۲۶ بازدید
مشاهده همه