دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

اوم نوم: درباره اوم نوم

اوم نوم
برچسب ها: Om Nom،   Cut the Rope،   ام نم،   اوم نوم،   انیمیشن،   کارتون،   کودک،   خردسال،  
۸۴۶ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

کی‌پر و ببری دوستان خوبی هستند. ببری کمی عاقلتر از کی‌پر است گاهی اوقات او کمی از خود راضی به نظر می‌رسد، اما او نیزمثل کیپر قلب مهربانی دارد. جک، هُلی، پیگ و آرنولد نیز از دیگر دوستان خوب کی‌پر هستند.
«کی‌پر» Kipper یک سگ مهربان است که با آن قلب رئوفش هیچ وقت نمی‌تواند خودخواه باشد. او شخصیت اصلی داستانِ یک سری از کتاب‌های مخصوص خردسالان است که توسط نویسندۀ بریتانیایی مایک اینکپن Mick Inkpen در سال 2005 نوشته و تصویرگری شده بود. این مجموعه که شامل 43 عنوان کتاب است، بیش از 8 میلیون نسخه فروخته شده و به بیش از 20 زبان ترجمه شده و در اختیار عموم قرار گرفته است. همچنین این کتاب موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است.

بر اساس شخصیت‌های همان داستان، یک مجموعۀ انیمیشنی تلویزیونی در دست تولید قرار گرفت، که پس از موفقیت‌های بسیار، 5 فصل دیگر نیز در ادامۀ آن ساخته شد؛ شامل 78 قسمت، که توانست چندین و چند جایزۀ معتبر دنیا در این گروه سنی را از آنِ خود کند. جوایزی چون جشنوارۀ بین‌المللی فیلم انیمیشن انسی در 1998 و جایزۀ بافتا BAFTA برای بهترین انیمیشن خردسالان در سه سال 1998، 2000 و 2001 از نمونه‌های آن می‌باشد.

دیدگاه ها

تصادفی در کانال اوم نوم

کانال پیشنهادی برای شما
۳۱

اوم نوم: تریلر

اوم نوم دو سال پیش ۱۰۳۸ بازدید
۱:۲۴

اوم نوم: قسمت 18

اوم نوم دو سال پیش ۱۰۱۸ بازدید
۲:۱۵

اوم نوم: قسمت 29

اوم نوم دو سال پیش ۹۰۹ بازدید
۳:۲۶

اوم نوم پشت صحنه

اوم نوم دو سال پیش ۹۰۲ بازدید
۱:۲۵

اوم نوم: قسمت 25

اوم نوم دو سال پیش ۸۸۶ بازدید
۲:۴۶

اوم نوم: فصل 1 قسمت 2

اوم نوم دو سال پیش ۸۷۵ بازدید
مشاهده همه