دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

پت و مت: قسمت 4

۲۰۹ نمایش
منتشر شده در : پنج ماه پیش

کارتون «پت و مت» (Pat and Mat) ماجرای دو شخصیت دوست داشتنی است که دچار مشکلات به وجودآمده توسط خود می‌شوند و سعی در تصحیح اشتباهات با استفاده از تمامی وسایل ممکن و غیرممکن و خرده‌ریزهای اطراف خود، دارند که در نتیجه، مشکلات جدیدی به وجود می‌آید و در نهایت، هر دو اقدام به حل مشکل با روشهایی عجیب و غریب می‌کنند.
در این انیمیشن کلیه ابزار و لوازم فنی که معمولاً برای انجام کارهای فنی و تأسیساتی لازم می‌شود از قبیل چکش، مته، انواع پیچ و مهره، گیره کار، مقیاس اندازه‌گیری و غیره در اندازه‌ای کوچک و با دقت زیاد ساخته شده و توسط شخصیت‌های پویانمایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. پت و مت با اعتماد به نفس بالا و البته مهارت زیاد در کار با این ابزار فنی، کاملاً بی‌پروا به تخریب آنچه موجود است می‌پردازند و البته نتیجه کار هم کاملاً از قبل قابل پیش‌بینی است.

نکتهٔ زیبای این مجموعه جایی است که علاوه بر خنده‌دار بودن نمایش، دیدگاهی خوش بینانه، نسبت به زندگی را ارائه می‌دهد. این دو شخصیت رؤیایی هرگز با به وجود آمدن مشکلات جدید، دلسرد نمی‌شوند وسعی در حل مشکل با روشهای تخیـُلی و نامتعارف، دارند. این مجموعه همین‌طور به‌خاطر موسیقی زیبایش که توسط پیتر اسکومال ساخته‌شده‌است، خاطره‌انگیز است.

دیدگاه ها

تصادفی در کانال پت و مت

کانال پیشنهادی برای شما
۹:۱۹

پت و مت: قسمت 6

پت و مت چهار ماه پیش ۲۷۲ بازدید
۸:۱۸

پت و مت: قسمت 57

پت و مت پنج ماه پیش ۲۹۴ بازدید
۷:۱

پت و مت: قسمت 33

پت و مت چهار ماه پیش ۳۰۲ بازدید
۷:۴۴

پت و مت: قسمت 1

پت و مت چهار ماه پیش ۳۰۵ بازدید
۷:۱

پت و مت: قسمت 18

پت و مت چهار ماه پیش ۳۱۰ بازدید
۹:۲۸

پت و مت: قسمت 6

پت و مت چهار ماه پیش ۳۱۹ بازدید
مشاهده همه

عقیق

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه