دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

پت و مت: قسمت 5

پت و مت
برچسب ها: کارتون،   انیمیشن،   پت و مت،   Pat and Mat،   Pat & Mat،   Pat،   Mat،   A je to!،  
۳۳۶ نمایش
منتشر شده در: هشت ماه پیش

کارتون «پت و مت» (Pat and Mat) ماجرای دو شخصیت دوست داشتنی است که دچار مشکلات به وجودآمده توسط خود می‌شوند و سعی در تصحیح اشتباهات با استفاده از تمامی وسایل ممکن و غیرممکن و خرده‌ریزهای اطراف خود، دارند که در نتیجه، مشکلات جدیدی به وجود می‌آید و در نهایت، هر دو اقدام به حل مشکل با روشهایی عجیب و غریب می‌کنند.
در این انیمیشن کلیه ابزار و لوازم فنی که معمولاً برای انجام کارهای فنی و تأسیساتی لازم می‌شود از قبیل چکش، مته، انواع پیچ و مهره، گیره کار، مقیاس اندازه‌گیری و غیره در اندازه‌ای کوچک و با دقت زیاد ساخته شده و توسط شخصیت‌های پویانمایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. پت و مت با اعتماد به نفس بالا و البته مهارت زیاد در کار با این ابزار فنی، کاملاً بی‌پروا به تخریب آنچه موجود است می‌پردازند و البته نتیجه کار هم کاملاً از قبل قابل پیش‌بینی است.

نکتهٔ زیبای این مجموعه جایی است که علاوه بر خنده‌دار بودن نمایش، دیدگاهی خوش بینانه، نسبت به زندگی را ارائه می‌دهد. این دو شخصیت رؤیایی هرگز با به وجود آمدن مشکلات جدید، دلسرد نمی‌شوند وسعی در حل مشکل با روشهای تخیـُلی و نامتعارف، دارند. این مجموعه همین‌طور به‌خاطر موسیقی زیبایش که توسط پیتر اسکومال ساخته‌شده‌است، خاطره‌انگیز است.

دیدگاه ها

تصادفی در کانال پت و مت

کانال پیشنهادی برای شما
۷:۵۲

پت و مت: قسمت 16

پت و مت هفت ماه پیش ۶۰۱ بازدید
۷:۳۳

پت و مت: قسمت 3

پت و مت هفت ماه پیش ۶۰۳ بازدید
۶:۴۹

پت و مت: قسمت 22

پت و مت هفت ماه پیش ۶۰۵ بازدید
۸:۵۱

پت و مت: قسمت 13

پت و مت هفت ماه پیش ۲۹۴ بازدید
۸:۲۴

پت و مت: قسمت 13

پت و مت هشت ماه پیش ۳۱۷ بازدید
۶:۵۳

پت و مت: قسمت 19

پت و مت هفت ماه پیش ۳۲۵ بازدید
مشاهده همه

پیشنهادهای اتفاقی

۹:۵۱

رکسیو: قسمت 19

هفت ماه پیش ۲۲۷ بازدید
مشاهده همه