دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

پت و مت: قسمت 11

پت و مت
برچسب ها: کارتون،   انیمیشن،   پت و مت،   Pat and Mat،   Pat & Mat،   Pat،   Mat،   A je to!،  
۴۰۵ نمایش
منتشر شده در: هشت ماه پیش

کارتون «پت و مت» (Pat and Mat) ماجرای دو شخصیت دوست داشتنی است که دچار مشکلات به وجودآمده توسط خود می‌شوند و سعی در تصحیح اشتباهات با استفاده از تمامی وسایل ممکن و غیرممکن و خرده‌ریزهای اطراف خود، دارند که در نتیجه، مشکلات جدیدی به وجود می‌آید و در نهایت، هر دو اقدام به حل مشکل با روشهایی عجیب و غریب می‌کنند.
در این انیمیشن کلیه ابزار و لوازم فنی که معمولاً برای انجام کارهای فنی و تأسیساتی لازم می‌شود از قبیل چکش، مته، انواع پیچ و مهره، گیره کار، مقیاس اندازه‌گیری و غیره در اندازه‌ای کوچک و با دقت زیاد ساخته شده و توسط شخصیت‌های پویانمایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. پت و مت با اعتماد به نفس بالا و البته مهارت زیاد در کار با این ابزار فنی، کاملاً بی‌پروا به تخریب آنچه موجود است می‌پردازند و البته نتیجه کار هم کاملاً از قبل قابل پیش‌بینی است.

نکتهٔ زیبای این مجموعه جایی است که علاوه بر خنده‌دار بودن نمایش، دیدگاهی خوش بینانه، نسبت به زندگی را ارائه می‌دهد. این دو شخصیت رؤیایی هرگز با به وجود آمدن مشکلات جدید، دلسرد نمی‌شوند وسعی در حل مشکل با روشهای تخیـُلی و نامتعارف، دارند. این مجموعه همین‌طور به‌خاطر موسیقی زیبایش که توسط پیتر اسکومال ساخته‌شده‌است، خاطره‌انگیز است.

دیدگاه ها

تصادفی در کانال پت و مت

کانال پیشنهادی برای شما
۶:۴۶

پت و مت: قسمت 18

پت و مت هشت ماه پیش ۲۸۳ بازدید
۸:۳۵

پت و مت: قسمت 4

پت و مت هفت ماه پیش ۲۸۸ بازدید
۸:۱۶

پت و مت: قسمت 12

پت و مت هفت ماه پیش ۳۱۸ بازدید
۸:۱۹

پت و مت: قسمت 7

پت و مت هفت ماه پیش ۳۲۰ بازدید
۸:۳۸

پت و مت: قسمت 14

پت و مت هفت ماه پیش ۳۲۲ بازدید
۷:۱

پت و مت: قسمت 23

پت و مت هشت ماه پیش ۳۲۶ بازدید
مشاهده همه

لیندا

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه