دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

۲۳ شهریور ماه (۱۳ سپتامبر) منتظر Pro Evolution Soccer 2017 باشید

۱۴۷۹ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

شما هم اگر از طرفداران بازی‌های کامپیوتری باشید حتما با جدال چندین و چند ساله فیفا و ساکر آشنایی دارید. بازی PES 2017 این‌بار قدرتمندتر از گذشته ظاهر شده است و قصد دارد پا به میدان رقابت بذارد و با تغییراتی که در گیم‌پلی و گرافیک ایجاد کرده است، مخاطبان بازی فوتبال را بیش از پیش به سمت خود کشانده و شور و هیجان را برای طرفدارانش به ارمغان آورده است. بازی فوتبال یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازی‌هایی است که اکثر افرادی که علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای هستند همواره به آن توجه خاصی نشان میدهند به طوری که نمی‌توان شخصی را پیدا کرد که تا به حال با کامپیوتر یا کنسولش سراغ بازی فوتبال نرفته باشد.
قطعا یکی از نکته‌های مهم در صنعت ساخت بازی‌های ویدیویی جدال و رقابت کمپانی‌های بزرگ و مطرح دنیا به مانند FIFA و PES است که هر دو کمپانی از گذشته تا به الان سعی داشته‌اند بهترین گیم پلی و گرافیک را در زمینه بازی فوتبال از آن خود کنند. دو استودیو Konami، سازنده سری بازی‌های PES و EA سازنده سری بازی‌های FIFA، همواره از دیرباز سعی داشته‌اند با ساخت بازی‌های فوتبالی خود، هواداران بی‌شمار فوتبال را جذب خود کنند. هر کدام از این دو کمپانی تا به امروز دوران پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته‌اند.دو بازی ساکر و فیفا، هرکدام برتری‌های خود را نسبت به یکدیگر دارا هستند.
۲۳ شهریور ماه (۱۳ سپتامبر) به مانند هر سال علاقه‌مندان به بازی‌های فوتبالی برای تجربه جدیدترین نسخه PES به انتظار مینشینند. بازی Pro Evolution Soccer 2017 در تاریخ ذکر شده برای کنسول‌های پی‌اس 4، پی‌اس 3، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس 360 و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه ها