دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

کنفرانس‌های امشب: ساعت ۲۱:۳۰ اپل و معرفی آیفون و ساعت ۲۳:۳۰ پلی‌استیشن میتینگ و معرفی پلی استیشن نئو

اپل
برچسب ها: apple،   macrumors،   mac،   osx،   macos،   ios،   ios 10،   macos sierra،   watchos 3،   watchos،   tvos،   apple tv،   apple watch،   iphone،   iphone 7،   rumors،   event،   apple event،   new iphone،   new apple watch،  
۱۱۲۸ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

در نهایت امروز ۱۷ شهریور ماه ۱۳۹۵ مصادف با ۷ سپتامبر ۲۰۱۶ کنفرانس‌هایی که خبرهاش رو خواندیم یا شنیدیم به واقعیت خواهند پیوست. در ابتدا ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران کمپانی اپل قصد دارد تا کنفرانسی بزرگ را در سالن «بیل گراهام» شهر سان‌فرانسیسکو برگزار کند و در آن از جدیدترین دست‌آوردهای خودش (نسل جدید آیفون و اپل واچ) رونمایی کند و درست دو ساعت بعد از این کنفرانس هنگامی که این کنفرانس رو به اتمام است سونی آماده میشود تا در سالن پلی‌استیشن واقع در شهر نیویورک کنفرانس خودش آغاز کند. انتظار می‌رود سونی در این کنفرانس از کنسول پلی‌استیشن 4 نئو و البته پلی‌استیشن 4 اسلیم رونمایی رسمی انجام دهد.
بزرگترین حدس و گمانه‌زنی‌ها پیرامون کنفرانس‌های امشب حول محور این میچرخد که فردا صبح یا حتی چند ساعت بعد از اتمام کنفرانس هردو کمپانی کاربران و علاقه‌مندان به تکنولوژی کدام یک از محصولات این دو شرکت را ترند میکنند و بیشتر راجع به آن حرف میزنند. امشب سونی، رونمایی از کنسول ارتقا یافته‌ی پلی‌استیشن 4 نئو را در دستور کار خود دارد و اپل هم طبق انتظارهای هرساله قرار است از نسل جدید آیفون و به احتمال زیاد نسل دوم اپل واچ رونمایی کند. با اینکه سونی به طور رسمی هیچ خبری در مورد رونمایی از یک محصول در کنفرانس امشب اعلام نکرده، اما منابع دور و نزدیک رونمایی از پلی‌استیشن 4 نئو را حتمی می‌دانند.
در هر صورت باید منتظر ماند و دید سونی و اپل امشب چه چیزهایی برای ما دارند و کدام یک میتوانند صدر خبرهای فردا قرار بگیرند.

دیدگاه ها