دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

کنسول سه طبقه‌ای سونی معرفی شد "پلی استیشن پرو"

۵۱۴ نمایش
منتشر شده در: یازده ماه پیش

پس از حدس‌ها و گمانه‌زنی‌های فراوان بالاخره انتظاراها به پایان رسید و سرانجام ژاپنی‌ها در ۷ سپتامبر طبق برنامه‌ریزی از پیش طراحی شده و طی رویداد پلی استیشن میتینگ از کنسول جدید خود پرده برداشت. این کنسول که البته بهتر است آن را یک میان کنسول بدانیم تا قبل از معرفی رسمی با نام پلی استیشن نئو شناخته میشد اما اکنون و پس از برگزاری کنفرانس ژاپنی‌ها از آن تحت عنوان «پلی استیشن ۴ پرو» (PlayStation 4 Pro) یاد کردند و براساس گفته معمار آن نسل جدید به پردازنده‌ی گرافیکی دو برابری نسبت به کنسول اصلی مجهز شده است.
ژاپنی‌ها علاوه بر معرفی پلی استیشن پرو نمونه‌ی لاغر شده‌ای از پلی استیشن ۴ را نیز معرفی کردند. پلی استیشن اسلیم دقیقا از همان ویژگی‌های سخت‌افزاری نسخه اصلی خودش بهره میبرد و فقط در ظاهر نسبت به نمونه قبلی باریک‌تر و سبک‌تر شده است.
سونی بعد از معرفی این دو کنسول که نمیشود از آنها به عنوان کنسول جدید یاد کرد بلکه باید آنها را یک بروزرسانی در راستای کنسول قبلی بدانیم به نمایش چندین عنوان پرداخت تا کیفیت واقعی دستگاهش را به نمایش بگذارد. بر اساس آنچه ژاپنی‌ها اذعان داشته‌اند، بازیکن‌ها می‌توانند از ۱۰ نوامبر نسبت به خرید پلی استیشن پرو با قیمت ۴۰۰ دلار اقدام کنند و همچنین علاقه‌مندان به پلی استیشن اسلیم هم با توجه به این که هزینه خرید آن ۳۰۰ دلار است، میتوانند از ۲۶ سپتامبر این کنسول را خریداری کنند.

دیدگاه ها

پیشنهادهای اتفاقی

۱:۳

ساختنی‌ها: ربات ساده

ساختنی ها یازده ماه پیش ۴۸۷ بازدید
۳:۳۶

دستور تهیه: نون تخم مرغ

آشپزی دوازده ماه پیش ۴۸۷ بازدید
۱:۲۶

اوم نوم: فصل 1 قسمت 9

اوم نوم یازده ماه پیش ۴۸۶ بازدید
۳:۱۰

هنر ساخت پنکیک: هیوگ دد پول

آشپزی یازده ماه پیش ۴۸۴ بازدید
مشاهده همه

اوم نوم

کانال پیشنهادی برای شما
۱:۲۷

اوم نوم: قسمت 2

اوم نوم یازده ماه پیش ۴۵۶ بازدید
۲:۱۶

اوم نوم: قسمت 30

اوم نوم یازده ماه پیش ۸۶۸ بازدید
۳۱

اوم نوم: تریلر

اوم نوم یازده ماه پیش ۷۴۸ بازدید
۱:۲۵

اوم نوم: قسمت 28

اوم نوم یازده ماه پیش ۶۹۱ بازدید
۱:۲۴

اوم نوم: قسمت 18

اوم نوم یازده ماه پیش ۶۷۰ بازدید
۳:۲۶

اوم نوم پشت صحنه

اوم نوم یازده ماه پیش ۶۰۰ بازدید
مشاهده همه