دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

نسل دوم ساعت هوشمند اپل معرفی شد

اپل
برچسب ها: Apple،  
۷۵۳ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

اپل در کنفرانس روز چهارشنبه خود علاوه بر معرفی آیفون‌های جدید از ساعت‌های جدید خود هم با نام اپل واچ سری ۲ رونمایی کرد. این ساعت هوشمند مقاومت بالایی در مقابل آب تا عمق ۵۰ متری را دارد و ورزشکاران یا استفاده کنندگان از آن میتوانند بدون نگرانی از آن در زیر آب و برای بررسی وضعیت ورزشی خود استفاده کنند. در ابتدای کنفرانس و قبل از معرفی آیفون‌ها تیم کوک اعلام کرد که گجت‌های پوشیدنی یا همان ساعت‌های اپل پرفروش‌ترین ساعت هوشمند دنیا بوده است؛ البته این در حالی است که تحلیل‌گران اعلام کرده‌اند که فیت‌بیت پرفروش‌ترین ساعت و دستبند هوشمند دنیا می‌باشد. اما کمپانی اپل اعتقاد دارد که ساعت هوشمند این شرکت مورد توجه و علاقه‌ی بسیاری از مشتریان قرار گرفته است و استفاده کنندگان از آن، آن را ساعتی عالی می‌دانند.
در این کنفرانس از بروزرسانی سیستم عامل مخصوص ساعت اپل هم صحبتی به میان آمد و جف ویلیامز از Watch OS 3 گفت و از صفحه کلید لمسی اپلیکیشن Breathe و همچنین سیستم هشدار در شرایط اضطراری که همگی در کنفرانس توسعه‌دهندگان معرفی شده بودند.
اپل واچ سری ۲ قرار است از ۹ سپتامبر به طور عمومی عرضه شود و اپل واچ نایکی هم از اواخر ماه اکتبر در دسترس قرار خواهد گرفت. قیمت اپل واچ قبلی به ۲۶۹ دلار کاهش پیدا کرد و اپل واچ‌های سری ۲ نیز با قیمت ۳۶۹ دلار روانه بازار خواهند شد.

دیدگاه ها

چرای بزرگ

کانال پیشنهادی برای شما
۲۹:۵۸

چرای بزرگ - قسمت 32

چرای بزرگ دو سال پیش ۲۸۱ بازدید
۲۹:۵۹

چرای بزرگ - قسمت 8

چرای بزرگ دو سال پیش ۲۸۲ بازدید
۲۹:۵۷

چرای بزرگ - قسمت 42

چرای بزرگ دو سال پیش ۲۸۲ بازدید
۲۹:۵۹

چرای بزرگ - قسمت 39

چرای بزرگ دو سال پیش ۲۸۳ بازدید
۰:۳۰:۰

چرای بزرگ - قسمت 7

چرای بزرگ دو سال پیش ۲۸۵ بازدید
۲۹:۴۶

چرای بزرگ - قسمت 38

چرای بزرگ دو سال پیش ۲۸۵ بازدید
مشاهده همه