دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

بازطراحی مجدد نرم افزار معروف و خاطره انگیز Paint

مایکروسافت
برچسب ها: ،  
۱۸۰۸ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

خبرها حاکی از آن است که کمپانی مایکروسافت برای بیست و ششم اکتبر مصادف با ۵ آبان کنفرانسی را تدارک دیده که قرار است در آن ضمن معرفی از محصولات جدید خود از آپدیت‌های نرم‌افزاری خود هم رونمایی کند.
کمپانی مایکروسافت اخیرا با انتشار ویدیویی در کانال یوتوب خود از بازطراحی نرم افزار محبوب Paint که به صورت پیش فرض در سیستم عامل‌های این شرکت قرار دارد میگوید.
نرم‌افزار معروف نقاشی یا Paint که بصورت پیش فرض از همان انتشار اولین نسخه‌های ویندوز در این سیستم عامل حضور داشته نرم افزاری است که سالیان سال است بروزرسانی برای آن ارائه نشده و با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و علاوه بر آن معرفی سرفیس‌های جدید این کمپانی که امکان استفاده از قلم را برای کاربران فراهم میکرد ارائه یک بسته بروزرسانی برای این نرم افزار ضروری به نظر میرسید.
مایکروسافت با انتشار این ویدیو پیش نمایشی از نرم‌افزار Paint را ارائه کرده که در آن خبر از استفاده نقاشی‌های سه بعدی را در کنار ویژگی‌های متنوع دیگر این نرم افزار به کاربران میدهد.
لازم به ذکر است که این نرم افزار کاملا رایگان بوده و بسته بروزرسانی ارائه شده توسط مایکروسافت فقط برای ویندوز ۱۰ قابل دریافت است و کاربران سایر نسخه‌های این سیستم عامل نمیتوانند این بسته بروزرسانی را دریافت کنند و راهی جز مهاجرت به ویندوز ۱۰ ندارند.
این بسته به روزرسانی تمام آن ویژگی‌های قبلی که سالیان سال برای کاربران خاطره‌انگیز بوده را همچنان در خود دارد و فقط در کنار آن‌ها ویژگی‌های جدیدی مثل طراحی سه بعدی را برای کاربران اضافه کرده است.
مایکروسافت اشاره کرده که این بسته بروزرسانی با محصولات اخیر مایکروسافت که از صفحات لمسی بهره میبرند هماهنگی کاملی دارد و کاربران میتوانند با استفاده از قلم تجربه‌های هیجان انگیری را در استفاده از این برنامه به دست آورند.


اخبار مربوط به این بسته بروزرسانی قبلا با انشار تصاویری مشخص شده بود اما انتشار رسمی این ویدیو از سوی مایکروسافت مهر تایید این کمپانی بر باطراحی این نرم افزار بود.

دیدگاه ها