دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

تایید رسمی مایکروسافت، دعوت‌نامه‌های کنفرانس ۲۶ اکتبر ارسال شده است

منتشر شده در: دو سال پیش

در دنیای تکنولوژی همواره باید منتظر اتفاق‌های تازه و شگفت‌انگیز بود،‌ بعد از کنفرانس‌های کمپانی‌های بزرگی چون سامسونگ، اپل، سونی و گوگل حالا نوبت به مایکروسافت رسیده تا با ارسال دعوتنامه‌هایش خبر از کنفرانسی که قرار است در ۲۶ اکتبر مصادف با ۵ آبان برگزار شود را تایید کند.
پیش از این کمپانی مایکروسافت بسته‌های بروزرسانی مختلفی را برای آخرین نسخه از سیستم عامل خود یعنی ویندوز ۱۰ ارائه کرده بود و اخیرا هم با انتشار ویدیویی اعلام کرده بود که تیم طراحی این شرکت مشغول بازطراحی نرم افزار نقاشی یا Paint هستند تا تعامل کاربر با آن بهتر از قبل شود.
مایکروسافت اخیرا در دعوت‌نامه‌ای که به کاربران خودش ارسال کرده به موضوعاتی چون معرفی محصولات جدید و بروزرسانی‌های نرم افزاری هیجان انگیز اشاره کرده است و به کاربران نوید برگزاری یک کنفرانس هیجان انگیز را وعده داده است.
در دعوتنامه این شرکت این طور عنوان شده که: برای آگاهی از جدیدترین بسته‌های بروزرسانی ویندوز ۱۰ به ما ملحق شوید و در کنفرانسی که قرار است در ۲۶ اکتبر برگزار شود ما را همراهی کنید، تنها کافیست این تاریخ را برای دنبال کردن اخبار و مشاهده زنده این کنفرانس که قرار است در نیویورک برگزار شود را به خاطر بسپارید.
با توجه به موضوعاتی که مایکروسافت در دعوتنامه‌اش به آنها اشاره کرده، طیف موضوعاتی که میخواهد در این مراسم راجع به آنها صحبت کند بسیار متنوع است،‌ از طرفی هم طبق اخبار درز کرده و شایعات معمول دنیای تکنولوژی این کنفرانس قرار است در خصوص معرفی سخت افزاری جدید از سوی این کمپانی باشد.
ظاهرا قرار است نسخه بهبود یافته‌ای از سرفیس را شاهد باشیم.
در دنیای تکنولوژی نمیشود به طور کامل از درز اطلاعات و اخبار جلوگیری کرد و بر همین اساس طبق اخبار و شایعات منتشر شده کمپانی مایکروسافت سخت درگیر طراحی و ساخت یک دستگاه رومیزی All-in-One است تا بتواند آن را به عنوان رقیب اصلی و جدی iMacهای اپل مطرح کند.

ظاهرا مایکروسافت قرار نیست به جز یک محصول رومیزی همه کاره محصول دیگری را در این کنفرانس معرفی کند،‌ پس با این اوصاف نباید انتظار سرفیس فون‌ها باشیم.

دیدگاه ها

اسکار

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه