دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

احتمال فراخوانی مجدد سامسونگ برای گلکسی نوت ۷های جدید

اخبار روز
برچسب ها: video،   videos،   viral،   news،   breaking،   cnn،   fox،   latest،   funny،   msnbc،   tmz،   2016،   apple،   samsung،   note،   note 7،   flight،   southwest،   airlines،   iphone،   fire،   explodes،   galaxy،   battery،  
۱۰۲۲ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

ظاهرا عرضه گلکسی نوت ۷ برای سامسونگ چندان خوش یمن نبوده و تبدیل به یک کابوس بی‌پایان برای این کمپانی شده است.
این فبلت جدید سامسونگ از همان روزهای ابتدایی تا به امروز مرتبا با نقدهای منفی بسیاری از سوی متخصصین مواجه بوده، به طوریکه انفجار و آتش‌سوزی‌های پی در پی آن منجر به فراخوان عمومی سامسونگ مبنی بر تعویض این گوشی‌ها شد.
انفجارهای پی در پی این فبلت باعث شد تا سامسونگ بعد از گذشت تنها چند هفته پس از عرضه عمومی آن فراخوانی را برای این محصول منتشر کند تا از خریداران این گوشی بخواهد که نسبت به تعویض باتری یا تعویض گوشی‌های خود اقدام کنند و همین امر منجر به پایین آمدن سهام این غول کره‌ای شد و انتقادات زیادی را به سمت این کمپانی روانه کرد.

براساس اخبار و گزارشات منتشر شده دیروز انفجار جدیدی در یکی از خطوط هوایی آمریکا (Southwest) صورت گرفت که منجر به تخلیه هواپیما و لغو پرواز شده، طبق اخبار منتشر شده آقای برایان مالک گلکسی نوتی که منجر به لغو پرواز و تخلیه هواپیما شده است ابراز داشته که پیش از پرواز به نکات ایمنی پرواز توجه کرده و گوشی خود را به شارژ نزده و حتی قبل از سوار شدن به هواپیما آن را خاموش کرده که پس از چند دقیقه احساس گرمای شدیدی را در جیب‌اش کرده و متوجه شده که گوشی‌اش آتش گرفته و مجبور شده آن را به سمتی دیگر پرتاب کند.
بنا به اظهارات مالک این گوشی وی چندی پیش و با توجه به فراخوان سامسونگ نسبت به تعویش گوشی خودش اقدام کرده و گلکسی نوت جدیدی را از این کمپانی دریافت کرده که روی جعبه آن هم برچسب سبز سلامت گوشی درج شده بود.
در ادامه این خبر اداره هوانوردی امریکا پیگیر این موضوع شده‌اند و اعلام کرده‌اند که تا حصول نتیجه قطعی تحقیقات خودشان را ادامه خواهند داد و متعقبا نتیجه را اعلام خواهند کرد.
کمپانی کره‌ای سامسونگ در خصوص این انفجار هنوز به طور قطعی موضع‌گیری نکرده و اعلام کرده که تا وقتی این گوشی را دریافت نکند و آنرا بررسی نکند نمیتواند در خصوص سری دوم بودن یا نبودن آن نظری ارائه دهد.

دیدگاه ها