دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

دوربین پیکسل‌ها بهترین دوربین بکار رفته در تلفن‌های هوشمند است

۱۳۳۳ نمایش
منتشر شده در: سه سال پیش

چهارم اکتبر ۲۰۱۶ همه نگاه‌ها به کنفرانس گوگل بود تا سرانجام بعد از ماه‌های طولانی پرچمدار جدید خودش را که نام پیکسل را برای آنها به جای نکسوس انتخاب کرده معرفی کند.
گوگل در کنفرانس چهارم اکتبر ضمن معرفی محصولات مختلف خودش لقب "بهترین" را به دوربین به کار رفته در پیکسل‌ها داد و در حین معرفی پیکسل‌ها،‌ بریان راکووسکی مدیر محصول گوگل اعلام کرد که دوربین بکار رفته در پیکسل‌ها بهترین دوربین‌های تاریخ تلفن‌های هوشمند بوده و هیچ تلفن هوشمندی در دنیا وجود ندارد که کیفیتی این چنین را در عکسبرداری بتواند به ثبت برساند و برای تایید حرف خودش به کسب امتیاز ۸۹ در آزمایش DxOMark اشاره کرد و اعلام داشت که حتما عکاسان مطرح دنیا بعدا راجع به دوربین‌های بکار رفته در پیکسل‌ها مطالبی را منتشر خواهند کرد.
پرچمداران جدید گوگل در آزمایش DxOMark موفق شدند تا با کسب امتیاز ۸۹ عنوان بهترین دوربین گوشی هوشمند را به خودشان اختصاص دهند.

براساس مطلب منتشر شده در DxOMark کیفیت تصاویر ثبت شده توسط پیکسل‌های گوگل فوق‌العاده به نظر میرسد و این میزان کیفیت و روشنایی در میان سایر گوشی‌های هوشمند تاکنون دیده نشده و بدون شک دوربین‌های پیکسل بهترین دوربین‌های بکار رفته در یک تلفن هوشمند هستند. DxOMark با اشاره به جزئیات بالای ثبت شده در تصاویر پیکسل اعلام کرده که این تلفن هوشمند با وجود اینکه از لرزشگیر اتوماتیک بهره نمیبرد اما توانسته عکس‌های فوق‌العاده‌ای را به ثبت برساند و میزان نویز موجود در موقعیت‌های نوری مختلف در کمترین میزان ممکن بوده است.

با توجه به گفته برایان راکووسکی و کسب امتیاز بالای این گوشی در DxOMark جای تردیدی باقی نمیماند که دوربین این تلفن را بهترین دوربین تاریخ تلفن‌های هوشمند تا به این لحظه بدانیم.

با این وجود اخیرا ایزاک رینولدز که از بزرگان حوزه عکاسی و دوربین‌های دیجیتالی است تعدادی عکس را که با دوربین پیکسل گرفته شده را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته و عکس‌های منتشر شده توسط رینولدز مهر تایید دیگری است که بهترین بودن این دوربین‌ها را اعلام می‌کند.بر بهترین بودن دوربین پیکسل‌ها، به نظر میرسد تعدادی از مدیران گوگل رینولدز را در راستای عکسبرداری با این گوشی همراهی کرده‌اند.

دیدگاه ها