دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

سیم‌کارت‌های AT&T در ایران قابل استفاده‌اند

اخبار روز
برچسب ها: online storage،   cloud،   back up data،   Locker،   at&t،   at&t locker،  
۲۷۸ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

طبق مطلبی که نیویورک تایمز اخیرا منتشر کرده در آن خبر از همکاری اپراتور ایرانی رایتل با اپراتور بین المللی AT&T را تایید کرده و اعلام کرده که این سیم کارت‌ها در حال حاضر در ایران قابل استفاده‌اند.
نیویورک تایمز ضمن اشاره به صحبت‌های مسعود دانشمند (یک مقام عضو اتاق بازرگانی ایران) و با اشاره به تماس تلفنی یک تاجر ایرانی ساکن در آمریکا این خبر را که سیم کارت‌های AT&T در حال حاضر در ایران قابل استفاده‌اند تایید کرده است.
فریار غضنفری تاجر ایرانی ساکن در آمریکا با کمال تعجب در مدت زمانی که در تهران حضور داشته متوجه زنگ خوردن گوشی خود میشود و ابتدا با تصور اینکه گوشی‌اش در حالت هشدار بوده گوشی خود را چک میکند و متوجه میشود که صدای تلفنش صدای زنگ هشدار نیست و ظاهرا با وی تماسی برقرار شده که او پس از پاسخگویی به آن متوجه تماس یکی از همکارانش از سانفرانسیسکو با وی میشود.
آقای غضنفری ماجرا را اینگونه شرح میدهد: من در مدت زمانی که در تهران بودم و به دیدن مادربزرگ‌ام آمده بودم متوجه شدم گوشی‌ام زنگ میخورد و بی‌تفاوت از اینکه سیم‌کارت من در ایران قابل استفاده نیست به آن بی‌توجهی کردم که پس از مدتی تصمیم به چک کردن گوشی خودم گرفتم و متوجه شدم که گوشی من پیام کوتاه و تماس‌هایی از ایالت متحده داشته که من را بر آن داشت تا به تماسی که با من شده بود پاسخ بدهم و متوجه تماس یکی از همکارانم شدم که از سانفرانسیسکو با من صحبت میکرد و برای مشورت در خصوص کاری تماس گرفته بود و میتوانم بگویم که ظاهرا این سیم‌کارت‌ها در ایران فعال هستند و میتوانند تماس و پیام کوتاه دریافت کنند.
تا پیش از این سیم‌کارت بین‌المللی و به طور مشخص سیم‌کارت اپراتورهای آمریکایی در ایران قابل استفاده نبودند. بعد از توافق هسته‌ای و تدوین برنامه‌ای جامع که ایرانی‌ها از آن تحت عنوان برجام یاد میکنند و با وجود رفع برخی تحریم‌ها همچنان این سیم‌کارت‌ها در ایران غیر قابل استفاده بودند که اخیرا با خبری که وکیل تاجر ایرانی/آمریکایی ما به ما اعلام کرده ظاهرا اپراتور ایرانی رایتل با اپراتور آمریکایی AT&T به توافقی جامع رسیده‌اند و از این به بعد این سیم‌کارت‌ها در ایران نیز قابل استفاده خواهند بود.
علاوه بر مطالب ذکر شده که نیویورک تایمز به آن‌ها اشاره کرده هفته گذشته سخنگوی اپراتور AT&T خبر همکاری شرکتش را با یک اپراتور ایرانی که رایتل نام دارد را تایید کرده و اعلام کرده مشترکین این اپراتور از این پس میتوانند در ایران از خدمات شرکت رایتل روی سیم‌کارت‌های AT&T بهره‌مند شوند.

مسعود دانشمند، عضو اتاق بازرگانی ایران در مورد همکاری شرکت AT&T و رایتل اینطور عنوان داشته که: این قدمی بزرگ است که در مسیر صحیح برداشته شده و این توافقنامه بین اپراتور ایرانی رایتل و اپراتور AT&T از حسن نیت طرفین ایرانی و آمریکایی خبر می‌دهد.

دیدگاه ها

تصادفی در کانال اخبار روز

کانال پیشنهادی برای شما
۱:۳۷

طاعون (Plague)

اخبار روز یک سال پیش ۴۱۱ بازدید
۱۶

کلش آف کلنز (Clash of Clans)

اخبار روز یک سال پیش ۴۱۳ بازدید
۱:۵

مینت (Mint)

اخبار روز یک سال پیش ۴۱۸ بازدید
۳۰

مریخ نوردی (Mars:Mars )

اخبار روز یک سال پیش ۴۱۹ بازدید
۱:۸

فوراسکوئر (Foursquare)

اخبار روز یک سال پیش ۴۲۸ بازدید
مشاهده همه