دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

و سرانجام اپراتورهای آمریکایی از توقف عرضه گلکسی نوت ۷ خبر دادند

۱۵۳۹ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

هفته گذشته یک گوشی گلکسی نوت ۷ که از سری تعویضی این گوشی‌ها نیز بوده و توسط کمپانی سامسونگ برچسب سلامت به آن تعلق گرفته در یک هواپیمای خطوط SouthWest آمریکا آتش گرفت و منجر به لغو پرواز و تخلیه کامل هواپیما شد.
پس از آتش گرفتن گوشی گلکسی نوت ۷ یکی از مسافران که اعلام داشته گوشی خاموش بوده و با دقت کامل به نکات ایمنی پرواز توجه داشته و گوشی‌اش از سری دوم گلکسی‌ها بوده و مطمئن است که برچسب سبز سلامت را روی کارت گوشی مشاهده کرده انتظار چنین اتفاقی را نداشته است.
کمپانی سامسونگ تا بررسی کامل گوشی خبری از سری دوم بودن این گوشی یا نبودن آن مطلبی را عنوان نکرده بود که پس از انتقال گوشی مورد بحث و بررسی آن ظاهرا گفته‌های مالک آن صحت داشته و گوشی از گوشی‌های سری دوم بوده که سامسونگ طی فراخوانی آن‌ها را از مشتریان جمع آوری کرده و پس از حل کردن مشکل با زدن برچسب سلامت مجددا آن‌ها را به مشتریان عرضه کرده است.

با توجه به موج جدیدی که این خبر در آمریکا داشته شرکت‌های سرویس‌دهنده مخابراتی در آمریکا مثل اپراتور AT&T خبر از توقف ارائه این گوشی‌ها را به مشتریانش اعلام داشته و اعلام کرده برای رعایت سلامت آنها فعلا این گوشی‌ها را عرضه نخواهد کرد.

از طرف دیگر هم برخی منابع آگاه از توقف تولید این محصول توسط سامسونگ حکایت دارد و عنوان کرده‌اند که این کمپانی کره‌ای به طور کامل تولید این گوشی را متوقف کرده است.
مسئولان سامسونگ هنوز خبری در این خصوص منتشر نکرده‌اند و آن را هنوز تایید را تکذیب نکرده‌اند و باید منتظر واکنش رسمی این کمپانی به این اخبار باشیم.

پس از اعلام فراخوان سامسونگ در خصوص بازگرداندن گلکسی نوت 7 های فروخته شده ارزش سهام این شرکت در بازارهای آسیا حدود ۴ درصد سقوط کرده است.

دیدگاه ها