دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

مناظره کامل هیلاری و ترامپ، حملات شدید در دومین مناظره انتخابات آمریکا

۱۲۵۶ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

پس از انتشار ویدیو صحبت‌های ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری ایالت متحده آمریکا موجی از تنش همراه با تنفر از این نامزد انتخاباتی در آمریکا ایجاد شده که علی رغم انتشار ویدیو عذر خواهی ترامپ نتوانسته از شدت این تنش‌ها کم کند.
در ویدیویی که چند روز قبل توسط واشنگتن پست منتشر شده دونالد ترامپ با ادبیاتی توهین آمیز و لحنی رکیک در خصوص روابط جنسی با زنان شوهر دار مطالبی را در گفتگویی که با بیلی بوش داشته عنوان کرده است.
ترامپ درست چند دقیقه پس از انتشار این ویدیو با ذهنیت اینکه انتظار پخش این ویدیو را داشته ویدیویی را تهیه کرده و در آن از زنان و مردم آمریکا عذرخواهی کرده و در سخنانش اینطور عنوان داشته که: "کسانی که مرا میشناسند میدانند من زنان را مورد اذیت و آزاد جنسی قرار نداده‌ام، آن حرف‌ها را من زده‌ام و از این بابت متاسفم اما بیل کلینتون در زمین گلف حرفهایی صد برابر بدتر از این را با من در میان گذاشته است".
شب گذشته دومین مناظره انتخابات آمریکا در حالی برگزار شده که عده‌ای از جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها معتقد بودند که ترامپ باید از انتخابات کناره‌گیری کند و از طرفی هم عده‌ای رسما اعلام کردند که از ترامپ حمایت نخواهند کرد. مناظره دیشب برخلاف مناظره اولی که بین این دو نامزد برگزار شد با تنش‌ها و حملات تند دو نفر به یکدیگر همراه بود طوری که ابتدای مناظره دو نامزد با یکدیگر دست ندادند و هرکدام در تمام طول مناظره با حملات تند یکدیگر را مورد خطاب قرار میدادند.
دومین مناظره انتخابات آمریکا در دانشگاه واشنگتن، واقع در سن لوئیس ایالت میزوری برگزار شد و حضار به طور مستقیم این امکان را داشتند که سوال‌هایشان را از کاندیدای مورد نظرشان بپرسند و از انها در خصوص برنامه‌هایشان سوال کنند. دونالد ترامپ در ابتدای این مناظره با حملات شدیدی که به بیل و هیلاری کلینتون داشت سعی کرد تا اتهامات وارده را نسبت به ویدیویی که علیه او در فضای مجازی منتشر شده پاسخ دهد و از خودش دفاع کند. دونالد ترامپ که توسط هیلاری کلینتون به آزار و اذیت جنسی زنان متهم شده بود در مناظره و در پاسخ به او و مردم آمریکا گفت که هرگز زنان را مورد آزار و اذیت جنسی قرار نداده و شخصی که این کار را انجام داده کسی جز بیل کلینتون رئیس جمهوری سابق ایالت متحده نیست.
افرادی که در دانشگاه حضور داشتند ضمن اشاره به این موضوع که بیل کلینتون تاکنون به طور رسمی به آزار و اذیت جنسی زنان متهم نشده به دونالد ترامپ یاد آور شدند که ویدیویی که از او در سال ۲۰۰۵ منتشر او را نشان میدهد که در برنامه‌ای که با بیلی بوش (مجری برنامه تلوزیونی آمریکا) در حال گفتگو است از ادبیات و لحن رکیک در خصوص زنان استفاده کرده و اوست که به طور رسمی به موضوع آزار و اذیت جنسی زنان متهم شده و نه بیل کلینتون!
در ادامه دونالد ترامپ که زیر فشار اتهام‌های وارده از هر دو طرف بود به عنوان مهمان از سه زنی که توسط بیل کلینتون مورد اذیت و آزار جنسی واقع شده بودند خواست تا در این باره صحبت کنند و آن‌ها را به عنوان مهمان‌های خود به مجری برنامه معرفی کرد.
ترامپ در بخش دیگری از دفاعیاتش خطاب به هیلاری کلینتون گفت شما برای مسائل و موضوعات مختلفی که برای استفاده شخصی از سرورهای امن آمریکا در زمان وزارت امور خارجه استفاده کردید میبایست تحت پیگرد قرار بگیرید و زندانی شوید و رو به مردم عنوان کرد که اگر در انتخابات پیروز شود، دادستانی را برای پیگیری این موضوع و پیگیری این تخلفات از سوی هیلاری کلینتون استخدام خواهد کرد تا او را روانه زندان کند.
ترامپ مکررا در میان صحبت‌های خودش هیلاری کلینتون را دروغگو خطاب کرد و هیلاری کیلنتون هم در مقابل خطاب به مردم عنوان کرد شخصی که از چنین واژه‌هایی در مقابل زنان و تلوزیون ملی آمریکا استفاده میکند برای ریاست جمهوری آمریکا مناسب نیست.
اوضاع و احوال دومین مناظره انتخابات آمریکا در حالی که به اوج خودش رسیده بود و دو کاندیدا با لحن‌های تند و تیز همدیگر را خطاب میکردند مجری برنامه برای آرام کردن اوضاع از هردو کاندید خواست اگر بخواهند در مورد یکدیگر نکته مثبتی را به مردم آمریکا اعلام کنند چه میگویند؟
این در خواست مجری برنامه که خنده کلینتون را در پی داشت با تقدیر کلینتون از فرزندان ترامپ همراه بود و در مقابل هم ترامپ ویژگی مثبت کلینتون را اینگونه عنوان کرد که کلینتون شخصی است که هرگز میدان مبارزه را خالی نمیکند و تا آخر برای هدفش تلاش میکند.

دیدگاه ها