دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

اینستاگرام برای ویندوز ۱۰ عرضه شد (+آموزش استفاده)

۱۲۷۸ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

فیسبوک با تلفیق پلتفرم جهانی ویندوز یا UWP اینستاگرام را برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ منتشر کرد.
پلتفرم جهانی ویندوز یا Universal Windows Platform این امکان را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار میدهد تا بتوانند با بکارگیری آن برنامه‌های خود را طوری طراحی کنند و توسعه دهند که بتواند با هر دستگاه و با هر اندازه صفحه نمایشی هماهنگ باشد.

البته این ویژگی فقط برای دارندگان سیستم عامل ویندوز ۱۰ فراهم است و فقط کسانی که از این سیستم عامل استفاده میکنند میتوانند اینستاگرام را روی تبلت یا کامپیوتر خود نصب کنند.
تا پیش از این اپلیکیشن محبوب اینستاگرام فقط بر روی گوشی‌های هوشمند در دسترس بود و کاربران مایکروسافت فقط کسانی که موبایلشان از ویندوز 10 استفاده میکرد میتوانستند از آن استفاده کنند.

با اعلام رسمی فیسبوک از امروز تمام کاربران کامپیوترهای رومیزی و تبلت‌هایی که از ویندوز ۱۰ بهره‌مند هستند می‌توانند اپلیکیشن مذکور را از فروشگاه نرم‌افزاری مایکروسافت دانلود و از آن استفاده کنند.
کمپانی فیسبوک اعلام کرده کاربران میتوانند در استفاده این اپلیکیشن از تمامی ویژگی‌های این برنامه که پیش از این روی گوشی‌های هوشمند در دسترس بود استفاده کنند، از جمله این امکانات میتوان به قابلیت انتشار و ویرایش تصاویر، ارسال پیام خصوصی یا دایرکت و استفاده از بخش جدیدی که به این برنامه تحت عنوان داستان‌های اینستاگرام (Stories) اضافه شده اشاره کرد.

دیدگاه ها