دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

کمپانی اپل کابل‌ها را از فروشگاه‌های خودش حذف میکند

اخبار روز
برچسب ها: ،  
۲۶۶۲ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

طبق آخرین تغییرات اعمال شده در فروشگاه اپل واقع در لندن ظاهرا این کمپانی قصد دارد با کابل‌هایی که به گوشی‌هایش متصل است خداحافظی کند و تجربه دلنشین‌تری را برای استفاده از آیفون‌ها در اختیار مشتریان قرار دهد.
براساس آخرین مصاحبه‌ای که مسئولان اپل با مجله اینترنتی سی‌نت (CNET) داشته‌اند آنها از تغییراتی وسیع در فروشگاه‌های خود اعلام کردند و ابراز داشتند که یکی از این تغییرات کنار گذاشتن کابل‌های متصل به آیفون‌ها است. کنار گذاشته شدن کابل‌ها به این معناست که آیفون‌هایی که در فروشگاه‌های این کمپانی برای نمایش عموم قرار گرفته دیگر با سیم به پایه‌های میزهای چوبی معروف اپل متصل نخواهند بود و مشتریانی که به اپل استورها مراجعه میکنند میتوانند آیفون‌ها را بردارند و حین کار کردن در فضای فروشگاه اپل قدم بزنند، آنها را در کیس‌های مورد نظر خود قرار دهند و یا برای تجربه حس واقعی آیفون آن‌ها در جیبشان بگذارند. این تغییرات که فعلا در فروشگاه اپل استور لندن اعمال شده ظاهرا قرار است طی چند ماه آینده در فروشگاه‌های دیگر این کمپانی نظیر اپل استور تورنتو، چین و مرکز خرید دبی اعمال شوند.

ظاهرا هدف اپل از این کار انتقال حس واقعی داشتن این گوشی‌ها برای مشتریانش است و به آن‌ها این امکان را میدهد تا در مدت زمانی که در فروشگاه حضور دارند با گوشی‌ها به قدم زدن در محوطه فروشگاه بپردازند و حس واقعی داشتن یک آیفون را تجربه کنند.

با توجه به اینکه این اقدام اپل میتوانند امکان سوءاستفاده‌هایی را در پی داشته باشد اما مسئولان اپل اعلام کرده‌اند که نگرانی از این بابت نخواهند داشت و در صورتی که آیفونی از فروشگاه خارج شود ما میتوانیم به وسیله برنامه Find My iPhone آیفون مورد نظر را غیر فعال کنیم.

دیدگاه ها