دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

اپل موزیک یا اسپاتیفای، کدامیک پیروز میدان خواهند بود؟ (بخش دوم)

اپل
برچسب ها: Apple،   tv،   ad،   ads،   advert،   adverts،   commercial،   commercials،   werbung،   pub،   annonce،   publicité،   advertentie،   reklame،   Inserat،   spot،   anzeige،   anuncio،   annuncio،   现役،   广告،   reklama،   विज्ञापन،   iklan،   広告،   광고،   ogłoszenie،   anons،   anúncio،   объявление،   реклама،   การโฆษณา،   reklâm،   ilan،   оголошення،  
۱۱۷۵ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

باتوجه به مطلبی که پیش‌تر منتشر شد اپل قصد دارد تا تعداد مشترکین خودش را به 100 میلیون کاربر فعال در ماه برساند و بتواند آن‌ها را به عضویت در سرویس استریم موسیقی خودش ترغیب کند. با ذکر این نکته که به تازگی اپل مجوز انتشار رمیکس‌های غیررسمی را به دست آورده میتوان این انتظار کمپانی اپل را چندان دور از ذهن ندانست و به همین سبب پیش‌بینی‌ها برای آینده این سرویس استریم موسیقی راحت‌تر از قبل خواهد بود.
در واقع ساده لوحانه به نظر میرسد اگر فکر کنید اپل بدون نقشه قبلی اقدام به انتشار این رمیکس‌ها کرده باشد و تمام تلاش اخیرش را معطوف به کسب این مجوز کرده باشد.
به تازگی شما شاهد اتفاقات هیجان‌انگیز و جذابی در اپل موزیک بوده‌اید و اگر هنوز از این اتفاق‌ها و تغییرات به وجود آمده مطلع نشده‌اید فقط کافیست تا این مطلب را دنبال کنید و در جریان جدیدترین تغییرات ایجاد شده در اپل موزیک قرار بگیرید، ویژگی جدیدی که اپل در سرویس استریم موسیقی خودش استفاده کرده این امکان را برای موزیک‌باز‌ها فراهم آورده تا آن‌ها بتوانند در یک فستیوال مجازی شرکت کنند و رمیکس‌های خود را در این سرویس منتشر کنند.
اکنون که یک سال از تولد سرویس استریم موسیقی اپل موسوم به اپل موزیک می‌گذرد اهالی کوپرتینو توانسته‌اند تاکنون 17 میلیون کاربر را به عضویت خود دربیاورند و این موضوع که انتشار آن برای سیستم عامل اندروید بی‌تاثیر نبوده را نباید از نظر فراموش کرد.
باتوجه به اینکه همچنان و با وجود به عضویت در آمدن 17 میلیون کاربر این سرویس اختلاف زیادی هنوز تا رسیدن به رقیب خودش یعنی اسپاتیفای دارد اما نباید رد کردن و پشت سر گذاشتن اسپاتیفای را اتفاقی غیر محتمل دانست چراکه اپل سخت در تلاش است تا کاربران خودش را که پیش از این کارت‌های اعتباری‌شان را در فروشگاه نرم‌افزاری اپل به ثبت رساندند ترغیب کند که به عضویت این سرویس بپردازند.
تمامی اخبار منتشر شده در فضای مجازی حکایت از رقابت تنگاتنگ دو سرویس بزرگ استریم موسیقی، اسپاتیفای و اپل موزیک دارند که با وجود رقابت سختی که این دو در پیش گرفته‌اند چیزی جز خلق ایده‌های نو و جدید کاربران را مشتاق و ترغیب به استفاده از هرکدام نخواهد کرد.
با سابقه‌ای که طی چند سال اخیر فروشگاه آیتونز برای اپل به ارمغان آورده این امکان را برای این کمپانی پدید آورده تا به واسطه قراردادهایی که با هنرمندان امضا میکند شکل رسمی‌تری به انتشار محتوای خود بدهد و تا به اینجا موزیسین‌ها نیز از فعالیت در این سرویس اعلام رضایت کرده‌اند و نگرانی از بابت حفظ کپی‌رایت برایشان مطرح نیست.
چند هفته پیش که کمپانی استپاتیفای، به دلیل تاخیر در انتشار بروزرسانی برنامه‌اش کمپانی اپل را متهم کرد که آنها در اجرای سیاست‌های اسپاتیفای سنگ‌اندازی میکنند و با کنار زدن غیر قانونی اسپاتیفای رقابت را به نام خود تمام میکنند کمپانی اپل با واکنشی که نسبت به ادعای مطرح شده توسط اسپاتیفای بود اعلام کرد که مشکل عدم انتشار بروزرسانی برنامه مورد بحث چیزی جز وجود ایراد در خود نرم‌افزار اسپاتیفای نبوده و آن‌ها هیچ غرض ورزی را در پیش نگرفته‌اند.
تا پیش از کسب مجوز پخش ریمیکس‌های غیر رسمی، سرویس استریم اپل نمیتوانست آن‌ها را در سرویس خود منتشر کند و حالا که این کمپانی توانسته این مجوز را به دست بیاورد دیگر چیزی برای عقب ماندن از رقبا برای این کمپانی وجود ندارد و قطعا آنها با سرعت بیشتری به جذب مشترک اقدام میکنند.
در حال حاضر جنگ و رقابتی که بین اپل موزیک و اسپاتیفای و حتی دیگر سرویس‌ها برقرار است رقابت بر سر خلق ایده‌های جدید و هیجان انگیر است و در این بین شرکتی برنده است که بتواند بهترین ایده‌ها را خلق کند و در اختیار کاربرانش قرار دهد و آن‌ها را مجاب به استفاده از آن کنند.
در این رقابت فعلا اسپاتیفای از وضعیت مطلوب‌تری برخوردار است و با 40 میلیون کاربری که در اختیار دارد به عنوان بزرگترین سرویس استریم موسیقی جهان شناخته می‌شود.
اما اهالی کوپرتینو تمام تلاش خود را بکار گرفته‌اند تا در رقابت با اسپاتیفای کم نیاورند و بتوانند آن‌ها را با چهل میلیون کاربر کنار بزنند و خود را به عنوان یکه تاز این حوزه مطرح کنند.

دیدگاه ها

تصادفی در کانال اپل

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه

گل آرایی

کانال پیشنهادی برای شما
۵:۴۲

گل‌های کاغذی

گل آرایی یک سال پیش ۳۶۳ بازدید
۱۴:۳۰

ساخت رانر میز با گل

گل آرایی یک سال پیش ۳۶۸ بازدید
۸:۲۶

گل‌های مصنوعی

گل آرایی یک سال پیش ۳۷۰ بازدید
۲:۳۱

گل مصنوعی

گل آرایی یک سال پیش ۳۸۳ بازدید
۵:۱۹

تزیین گل رز

گل آرایی یک سال پیش ۵۱۵ بازدید
مشاهده همه