دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

از امروز میتوانید ویدیوهای فیسبوک را روی Apple TV و کروم کست‌های گوگل مشاهده کنید

اخبار روز
برچسب ها: ،  
۲۹۲۰ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

فیسبوک اخیرا خبر از بروزرسانی جدیدی را در وبسایتش منتشر کرده و اعلام داشته از این پس علاقه‌مندان به ویدیوهای این شبکه اجتماعی میتوانند با دریافت این بسته بروزرسانی ویدیوهای این شبکه اجتماعی را روی اپل تی وی و کروم کست‌های گوگل مشاهده کنند و از تجربه استفاده از صفحه نمایش بزرگ در نمایش ویدیوهای این شبکه اجتماعی بهره‌مند شوند.
فیسبوک استفاده از این ویژگی را تا به حدی ساده در نظر گرفته که به کاربر این امکان را میدهد که هنگام نمایش ویدیو با کلیک روی آیکون تلوزیون که پس از انجام بروزرسانی ظاهر میشود در کوتاه‌ترین زمان ممکن ویدیو را روی دستگاه تلوزیون شما استریم میکند و میتواند تعاملات بیشتری را با دوستانتان روی تلوزیون برقرار کنید.

هنگامی که شما ویدیویی را در فیسبوک پخش میکنید آیکون تلوزیون میتوانند به شما کمک کند و گزینه‌هایی را در اختیارتان قرار میدهد و از شما میپرسد که نمایش ویدیو را به روی کدام دیوایس منتقل کند اگر هر دو دستگاه شما برای مثال Apple TV شما و گوشی هوشمندتان هر دو از یک شبکه استفاده کنند انتقال ویدیو در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت میگیرد.
طبق آمار رسمی ارائه شده توسط فیسبوک روزانه بیش از 100 میلیون ساعت ویدیو در این شبکه اجتماعی به نمایش در می‌آیند که همین صد میلیون ساعت آن‌ها را ترغیب کرده تا رویکرد جدی‌تری را نسبت به استریم ویدیوهایشان در نمایشگرهای بزرگ در پیش بگیرند.
فیسبوک اعلام کرده که با انتشار این ویژگی و در دسترس قرار دادن آن، آنها قصد دارند بخش پخش ویدیو را جدی‌تر دنبال کنند و ظاهرا قرار است بخشی را برای نمایش زنده مسابقات ورزشی در آینده اختصاص دهند.

http://venturebeat.com/2016/10/13/facebook-now-lets-you-stream-videos-to-apple-tv-and-google-chromecast

دیدگاه ها