دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

اگر قصد خرید یک کامپیوتر جدید را دارید فقط چند هفته صبر کنید

۱۰۲۸ نمایش
منتشر شده در: یک سال پیش

هر دو کمپانی اپل و مایکروسافت طی روزهای گذشته وعده‌هایی را به کاربرانشان دادند و به آنها اعلام کردند که بزودی قرار است دستگاه‌های جدیدی را معرفی کنند.
“کامپیوتر رومیزی مایکروسافت در راه است” پیش از این با انتشار خبری تحت عنوان اینکه کمپانی مایکروسافت در صدد برگزاری یک کنفرانس در تاریخ 26 اکتبر است شما را از رویداد پیش روی مایکروسافت مطلع کرده بودیم، تا به اینجا باتوجه به اطلاعاتی که در اختیار داریم میدانیم که کمپانی مایکروسافت سخت در تلاش است تا یک نمونه از سرفیس‌ها را که قرار است یک کامپیوتر رومیزی باشد در این مراسم معرفی کند. اخبار و اطلاعات منتشر شده حکایت از رقابت این دستگاه با دستگاه‌های رومیزی اپل که آی‌مک نامیده میشوند دارد و ظاهرا قرار است مایکروسافت با عرضه این دستگاه All-in-One دستگاه‌های اپل را به چالش جدیدی دعوت کند که پیش از این به واسطه عرضه سرفیس‌هایش برای آیپدها راه انداخته بود.
سال گذشته کمپانی مایکروسافت با معرفی سرفیس‌بوک‌ها توانست خیل عظیمی از طرفداران این سبک دستگاه‌ها را به سمت خودش بکشاند و با ارائه ویژگی‌هایی که برای آن در نظر گرفت و در تبلیغات از آن‌ها استفاده کرد انتخاب افراد را بین آیپد پروهای کمپانی اپل و سرفیس‌های مایکروسافت راحت‌تر کرد و کاربران را به خرید سرفیس‌ها تشویق میکرد که تا حد زیادی هم در این راه موفق بوده است.
امسال منتظر مک‌بوک‌های جدید و آی‌مک‌های جدید اپل باشید:
کمپانی اپل هم که پس از کنفرانس ماه سپتامبر و معرفی آیفون‌ها برای عدم معرفی نسل جدید مک‌بوک‌ها زیر فشار زیادی از سوی طرفدارانش قرار داشت درست چند روز پس از کنفرانس معرفی آیفون‌های جدید اعلام کرد که برنامه ویژه‌ای برای بروزرسانی دستگاه‌های رومیزی‌اش و مک‌بوک‌هایش در نظر گرفته و قرار است تا آخر ماه اکتبر از آنها رونمایی کند. شایعاتی که تاکنون پیرامون محصول جدید اپل در فضای مجازی منتشر شده ظاهرا متوجه مک‌بوک پروهای این شرکت است و ظاهرا قرار است شاهد تغییرات گسترده‌ای در آن‌ها باشیم. باتوجه به حذف جک 3.5 میلیمتری از آیفون‌های جدید باید دید که آیا اپل اقدام به حذف این جک از سری جدید مک‌بوک‌ها خواهد کرد یا خیر؟ برخی منابع هم پیش از این اعلام کرده بودند که مک‌بوک پروهای جدید اپل شباهت بسیار زیادی به مک‌بوک‌های رتینا این کمپانی که سال قبل در سه رنگ طلایی، رز گلد و خاکستری معرفی کرده بود خواهد داشت و مک‌بوک پروهای جدید به مانند مک‌بوک رتیناها از حاشیه کمتری در سطح کیبورد برخوردارند. وجود صفحه نمایش لمسی در مک‌بوک‌ها و استقرار حسگر اثر انگشت در آنها از دیگر شایعاتی است که این روزها در فضای مجازی پیرامون آن بحث‌هایی شکل گرفته است.
استفاده از پورت USB-C هم یکی از پیش‌بینی‌هایی است که قرار است در مک‌بوک ایرها و آی‌مک‌ها شاهد آن‌ها باشیم.

دیدگاه ها

تصادفی در کانال اخبار روز

کانال پیشنهادی برای شما
۵۸

بازی میله ها (Tringles)

اخبار روز یک سال پیش ۳۳۹ بازدید
۳۳

آلتو میل (Alto Mail)

اخبار روز یک سال پیش ۳۴۸ بازدید
۳۱

کلش رویال (Clash Royale)

اخبار روز یک سال پیش ۳۵۲ بازدید
۳۰

مریخ نوردی (Mars:Mars )

اخبار روز یک سال پیش ۳۵۶ بازدید
۱:۵

مینت (Mint)

اخبار روز یک سال پیش ۳۶۲ بازدید
مشاهده همه

پیشنهادهای اتفاقی

۲:۵۹

فرود موفق فضاپیما

دو سال پیش ۸۹۹ بازدید
۲:۲۱

دستور تهیه: کشک بادمجان

آشپزی دو سال پیش ۸۷۴ بازدید
مشاهده همه