دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود
منتشر شده در: دو سال پیش

کمپانی اپل روز گذشته و با انتشار گزارشی رسما از ارسال دعوت نامه هایش برای مراسم ۲۷ اکتبر خبر داد؛ مراسمی که پیش بینی میشود در آن باید منتظر رونمایی از نسل جدید دستگاه های رومیزی اپل و مک بوک های این شرکت باشیم.
بر اساس گزارشی که شب گذشته منتشر شده کمپانی اپل در حال تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری کنفرانسی در تاریخ ۲۷ اکتبر مصادف با ۶ آبان ماه میباشد که قرار است طی آن مک بوک های خود را به طور کلی و دستگاه های رومیزی خودش موسوم به آی مک را بروزرسانی کند و از نسل جدید آنها رونمایی کند. در بنری که برای این مراسم تدارک دیده شده عبارت"دوباره سلام" یا "Hello Again" به چشم میخورد و ظاهرا این شرکت دعوت نامه هایش را با این عنوان برای مخاطبانش ارسال کرده است.
ارسال دعوت نامه های اپل یک هفته زودتر از برگزاری کنفرانسش در حالی صورت گرفت که بسیاری از افراد علاقه مند به این کمپانی و بسیاری دیگر از صاحب نظران دنیای تکنولوژی از برگزاری این مراسم در ماه اکتبر تقریبا نا امید شده بودند اما در نهایت روز گذشته کمپانی اپل با ارسال دعوت نامه هایش به طور رسمی از معرفی معصولات جدیدش در پایان ماه اکتبر خبر داد.
همانند گذشته طبق اخبار و شایعاتی که همواره پیرامون محصولات جدید کمپانی ها در فضای مجازی منتشر میشود ظاهرا قرار است دستگاه های جدید اپل در تاریخ مذکور معرفی و در ماه نوابر به طور عمومی در بازارهای جهانی عرضه شوند. برخی منابع که اطلاعات خود را از تامین کنندگان چینی دریافت میکنند ضمن انتشار اخبار و اطلاعاتی پیرامون این دستگاه ها اعلام کرده اند که بیشترین تغییرات را مک بوک پرو های این کمپانی به خود خواهند دید اما در کنار آن دستگاه های جدید کمپانی اپل قرار است همگی به طور پیش فرض از پورت USB C استفاده کنند.
برخی از این منابع هم ضمن تایید این اخبار اعلام کرده اند که اپل قرار است پورت های اضافی و قدیمی را از دستگاه های جدید خودش حذف کند و قرار است تاندربولت دستگاه های خودش را به نمونه نسخه 3 ارتقا دهد و ظاهرا هم باید شاهد حضور حسگر اثر انگشت در مک بوک پرو ها باشیم.
پیش از این هم انتظار تغییرات کلی را در مک بوک پروها را داشتیم و ظاهرا قرار است در مراسم ۲۷ اکتبر این دستگاه ها بیش از هر دستگاه دیگری توجه کاربران را به خودش جلب کند چرا که کاربران قرار است منتظر بزرگترین تغییرات کمپانی اپل طی چند سال اخیر روی مک بوک پروها باشند.
اخبار درز کرده حاکی از آن است که مک بوک پروهای جدید اپل قرار است به یک پنل لمسی OLED مجهز شوند و همچنین احتمالاً پورت های USB از این مدل به طور کلی حذف خواهد شد و جای خودش را به به چهار پورت USB C خواهد داد.

دیدگاه ها

تصادفی در کانال اپل

کانال پیشنهادی برای شما
۱۶

تبلیغ اپل واچ - حرکت

اپل دو سال پیش ۱۹۶ بازدید
۱۶

تبلیغ اپل واچ - موسیقی

اپل دو سال پیش ۲۰۰ بازدید
۱۶

تبلیغ اپل واچ - گلف

اپل دو سال پیش ۲۰۳ بازدید
۳۱

بازی زیبا

اپل دو سال پیش ۲۰۴ بازدید
۳۱

تبلیغ اپل واچ - شماره سه

اپل دو سال پیش ۲۰۵ بازدید
مشاهده همه