دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

Civilization VI به طور عمومی عرضه شد

بازی‌های رایانه‌ای
برچسب ها: civilization VI،   civ 6،   civilization 6،   pc،   game،   games،   video game،   gaming،   gameplay،   juego،   gamespot،   gamespot.com،  
۳۵۶۰ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که به بازی‌های سبک استراتژیک علاقه‌مندید بدون شک با مجموعه بازی تمدن‌ها یا Civilization آشنا هستید.
بازی تمدن‌ها یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌های سبک استراتژی است که از پیشینه بسیار با سابقه‌ای هم برخوردار است و تاکنون توانسته نظرهای متثبت زیادی را در حوزه بازی‌های استراتژیک از منتقدین و کاربران به خود اختصاص دهد.
بازی تمدن‌ها نسخه ۶ جدیدترین نسخه از این بازی پرطرفدار است که طبق معمول توسط و به سان نمونه‌های گذشته توسط استودیو بازی‌سازی Firaxis Games ساخته و عرضه آن قرار بود طبق اخباری که کمپانی 2K Games منتشر کرده بود در ۲۱ اکتبر برای دستگاه‌های ویندوزی عرضه شود.

نمونه‌های دیگر این بازی برای استفاده و اجرا در سیستم عامل‌های Linux و MacOS قرار است طی مدت کوتاهی توسط این کمپانی صورت گیرد.

روز گذشته کمپانی 2K Games با انتشار ویدیویی خبر از عرضه رسمی این بازی را روی پلتفرم ویندوز داد و همانطور که وعده داده شده بود این بازی در موعد مقرر منتشر شد. در تریلر جدیدی که برای عرضه این بازی منتشر شده است شاهد لحظات مهم و تاثیر گذار تاریخی هستیم که همگی در قالب یک بازی گنجانده شده است.
لازم به ذکر است که این تریلر گیم پلی بازی را معرفی نمیکند بلکه فقط به نمایش حماسی و اتفاقات تاثیر گذار تمدن‌های مختلف میپردازد.
ویژگی‌های جدیدی که به سری ششم بازی تمدن‌ها اضافه شده است را میتوان به طور خلاصه به اضافه شدن این المان‌ها در بازی اشاره کرد:

دیدگاه ها