دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

پربازدیدترین ویدیوی یوتوب: معرفی کنسول جدید نینتندو، با نینتندو سوییچ آشنا شوید

اخبار روز
برچسب ها: nintendo،   play،   play nintendo،   game،   gameplay،   fun،   video game،   kids،   action،   adventure،   rpg،   nx،   code name nx،   nintendo nx،   nintendo switch،   splatoon،   mario،   skyrim،   nba 2k،   the legend of zelda: breath of the wild،   zelda،   handheld،   battery،   3rd party،   mobile،   switch،   portable،   multiplayer،   mobility،   console،   new،   first look،   esports،  
۵۶۵۷ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

روز گذشته را میتوان یکی از مهم‌ترین روزها برای علاقه‌مندان به حوزه بازی دانست چراکه علاوه بر عرضه عمومی سری ششم بازی تمدن‌ها، نینتندو از کنسول جدید خودش با نام Nintendo Switch پرده برداری کرد و آن را به طور عمومی معرفی کرد. در ویدیویی که نینتندو در صفحه یوتوبش منتشر کرده و تاکنون بازدید آن از مرز ۱۴ میلیون بازدید گذشته کنسول جدید خودش را معرفی میکند که لازم به ذکر است ویدیویی معرفی این محصول در حال حاضر به عنوان پربازدیدترین ویدیو بارگزاری شده در سایت یوتوب است که در کل طول فعالیت کانال نینتندو در یوتوب برای این شرکت بی سابقه بوده است و حداقل تاکنون توانسته نگاه‌های بسیاری را پیش از عرضه به خودش اختصاص دهد.
برخلاف سایر دستگاه‌هایی که در چند سال اخیر توسط کمپانی‌های مختلف در حوزه‌های مختلف به ویژه حوزه فناوری معرفی و به بازار عرضه شده‌اند شرکت Nintendo از ارائه هرگونه اطلاعاتی درباره این کنسول تا زمان معرفی آن خودداری کرده بود و این حفاظت گفتار نینتندو تا حدی بوده که شایعات کمی پیرامون این دستگاه در فضای مجازی تا زمان معرفی رسمی آن منتشر شده بود.
کنسول جدید نینتندو یک کنسول قابل حمل به شمار میرود و میتوان به تعبیری از آن به عنوان یک دستگاه خانگی یاد کرد، نینتندو سوییچ شما را قادر میسازد تا هم به وسیله تلویزیون و هم به صورت دستی با آن بازی کنید.
کنسول جدید نینتندو در حالت دستی امکان بازی کردن بدون کنترلر را با یک صفحه نمایش ۷ اینچی در اختیار شما قرار میدهد و هنگامی که آن را به دستگاه تلوزیون خود وصل میکنید میتوانید توسط کنترلری که برای آن در نظر گرفته شده است بازی را کنترل کنید.
نینتندو سوییچ دارای یک صفحه نمایشی ۷ اینچی است که رزولوشن آن هنوز به طور دقیق مشخص نشده است و قرار است بازی‌هایی که برای آن ارائه میشود توسط کارت‌های حافظه SD امکان بازی کردن در دو حالت را برای کاربر فراهم کند.

طبق اعلام نینتندو کنسول نینتندو سوییچ قرار است در اوایل سال آینده میلادی به بازار عرضه شود و هنوز هم قیمتی برای آن اعلام نشده است.

دیدگاه ها

پیشنهادهای اتفاقی

۳:۵۱

به یاد استاد جلیل ضیاءپور

دو سال پیش ۵۱۰۳ بازدید
۳:۵

لگو شهرسازی

لگو دو سال پیش ۱۹۲۲ بازدید
۳:۳۲

آموزش تزیین شلغم

خانه و هنر دو سال پیش ۱۸۸۷ بازدید
مشاهده همه

ماجراجویی

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه