دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

مراسم ۲۷ اکتبر اپل به طور مشخص فقط به معرفی مک‌بوک‌ها و آی‌مک‌ها اختصاص دارد

اپل
برچسب ها: news،   wcbd،   counton2،   SC،   south carolina news،   charleston news،  
۴۸۵۴ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

همواره پیرامون کنفرانس شرکت‌های بزرگ تکنولوژی شایعاتی مطرح بوده که قبل از معرفی محصولات جدید شرکت‌ها کاربران را از محتوای کنفرانس و محصولات یا نرم‌افزارهای جدیدی که قرار است معرفی شوند آگاه میکنند. پیش‌تر اپل با ارسال دعوت‌نامه‌های خود خبر از برگزاری کنفرانسی در ۲۷ اکتبر سال جاری داده بود و اطلاعات مشخصی از این رویداد در اختیار کاربران قرار نداده بود و فقط شایعات و اخبار درز کرده نوید معرفی دستگاه‌های رومیزی جدید اپل موسوم به iMac و بروزرسانی گسترده‌ای که متوجه مک‌بوک‌های این شرکت است داده بودند.
روز گذشته یکی از کارشناسان شرکت KGI Securitis که پیش از این سابقه خوبی در پیش‌بینی و اطلاع رسانی محصولات اپل داشته طی گزارشی اعلام کرده که رویداد ۲۷ اکتبر کمپانی اپل فقط به معرفی مک‌بوک‌ها و iMacها اختصاص دارد و کاربران نباید انتظارات دیگری از این رویداد داشته باشند.

مینگ چی کو معتقد است که بیشترین تغییراتی که امسال در دستگاه‌های اپل شاهد خواهیم بود متوجه مک‌بوک‌های این شرکت است و به احتمال زیاد کمپانی اپل زمان بیشتری را نسبت به معرفی مک‌بوک‌های جدید و ویژگی‌های آن در نظر بگیرد.
کو بر این باور است که رویداد آخر هفته کمپانی اپل قرار است با محوریت مک‌بوک پروهای باز طراحی شده شروع شود، مک بوک‌هایی که ظاهرا قرار است در آن‌ها به جای استفاده از پورت‌های USB سال‌های اخیر شاهد پورت USB-C باشیم،‌ اما این تمام تغییرات مک‌بوک‌ها نخواهد بود بلکه برخی از اخبار نیز نوید وجود یک پنل OLED بالای کیبوردها را میدهند و طبق آخرین بروزرسانی که برای پورت تاندربولت‌ها ارائه شده ظاهرا باید منتظر تاندربولت نسخه ۳ باشیم.
همچنین کو به طور مشخص‌تر اینطور عنوان داشته که : "انتظاراتی که میتوانیم از رویداد اپل در ۲۷ اکتبر داشته باشیم بیشتر متوجه مک‌بوک‌ها خواهد بود و انتظار داریم مک‌بوک‌ها مشخصاتی جذاب‌تر و هیجان‌انگیز تر از نسخه‌های پیشین را برای کاربران به ارمغان آورند برخی از این انتظارات را میتوان اینگونه عنوان داشت: پیوستن و اضافه شدن یک پردازنده جدید توسط اینتل از نوع Skylake - استفاده از یک پنل نمایشی جدید در صفحه نمایش که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی میشود و عمر باطری طولانی‌تری را برای کاربران به ارمغان می‌آورد - افزایش فضای ذخیره سازی SSD به ظرفیت ۲ ترابایت.

دیدگاه ها

تصادفی در کانال اپل

کانال پیشنهادی برای شما
۱:۱

تبلیغ آیفون 6 اس - تایمر

اپل دو سال پیش ۳۰۶ بازدید
۱۶

تبلیغ اپل واچ - شماره یک

اپل دو سال پیش ۳۰۶ بازدید
۵۱

تبلیغ آیفون 6 اس

اپل دو سال پیش ۳۰۵ بازدید
۱۶

تبلیغ اپل واچ - رقص

اپل دو سال پیش ۳۰۵ بازدید
۴:۲۷

طراحی مک‌بوک‌های جدید

اپل دو سال پیش ۳۰۴ بازدید
مشاهده همه

آموزش‌های حسیب

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه