دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

نوار ابزار مک‌بوک‌ها احتمالا Magic Toolbar نام دارد

اخبار روز
برچسب ها: ،  
۷۶۳۱ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

ماه گذشته همه صحبت‌ها پیرامون کمپانی اپل در خصوص پرچمدار جدید این کمپانی و معرفی آیفون‌های نسل ۷ بود، همه و همه انتظاراتشان از اپل ارائه یک گوشی متفاوت بود که خب همانطور هم که انتظار میرفت این گوشی با حذف جک ۳.۵ میلیمتری هدفون توانست تفاوت ظاهری فاحشی را نسبت به آیفون‌های نسل گذشته شاهد باشد. مطابق همیشه عده‌ای این اقدام اپل را تحسین کردند و آن را گامی رو به جلو برای این کمپانی دانستند و عده دیگر هم در مقابل اظهار داشتند که اپل خیلی زود به سراغ حذف این جک رفته و در حال حاضر حذف این جک چندان ضروری به نظر نمیرسید، در هر حال با هرچه بود و هست آیفون‌های جدید معرفی شدند و پس از آن انتقادات زیادی به سمت اپل وارد شد در خصوص اینکه این شرکت برای دستگاه‌های رومیزی و مک‌بوک‌هایش بروزرسانی‌هایی در نظر نگرفته است. هفته گذشته کمپانی اپل با ارسال دعوت‌نامه‌هایش به طرفدارانش اعلام کرد که قرار است در آخر ماه اکتبر و درست در روز ۲۷ این ماه از دستگاه‌های جدید خودش که مربوط به iMac ها و Macbook ها رونمایی به عمل آورد.
تا پیش از این اخبار درز پیدا کرده برخی از مشخصات مک‌بوک‌ها را مشخص کرده بود گرچه این اخبار همگی در حد شایعه هستند اما نمیتوانیم به طور کامل آن‌ها را انکار کنیم. یکی از ویژگی‌های جدیدی که ظاهرا قرار است مک‌بوک‌پروهای اپل داشته باشد اضافه شدن یک پنل OLED بالای کیبورد این دستگاه‌ها است که طبق اخبار منتشر شده ظاهرا قرار است با نام Magic toolbar معرفی شود.
ویژگی مورد بحث قطعا یکی از بارزترین بروزرسانی و تغییرات مک‌بوک‌های ۲۰۱۶ خواهد بود، البته روز گذشته شرکت KGI Securitis که محصولات کمپانی‌های فعال در حوزه تکنولوژی را پیش‌بینی می‌کند اعلام کرده که اپل قرار است مک‌بوک‌های جدید را با عنوان مک بوک‌های باز طراحی شده معرفی کند و جدای از طراحی متفاوتی که قرار است شاهد آن باشیم میتوانیم حضور پنل OLED را یکی از مهم‌ترین تغییرات این دستگاه‌ها بدانیم. پیش‌بینی میشود این نوار ابزار در بالای صفحه کلید قرار میگیرد و با حضور آن دیگری خبری از کلیدهای Function نخواهد بود.
بر همین اساس برخی از سایت‌ها از این نوار ابزار تحت عنوان Magic Toolbar یاد کرده‌اند.
این نام‌گذاری شباهت بسیار زیادی به اسامی که تاکنون کمپانی اپل برای محصولاتش انتخاب کرده دارد، کمپانی اپل پیش از این یکسری از محصولات خودش را با نام‌های مجیک موس،‌مجیک ترکپد و مجیک کیبورد عرضه کرده بود و حال باید دید که آیا این کمپانی اسم نوار ابزار جدیدش را مجیک تولبار انتخاب میکند یا خیر؟

دیدگاه ها