دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

بزرگترین معامله سال جاری میلادی با ۸۵.۴ میلیارد دلار توسط AT&T صورت گرفت

اخبار روز
برچسب ها: ،  
۱۰۷۶۷ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

در نهایت اپراتور آمریکایی AT&T ساعاتی پیش ضمن انتشار ویدیویی در وب‌سایتش به طور رسمی اعلام کرد که پس از مذاکراتی که با تایم وارنر داشته آن‌ها توانسته‌اند با مبلغ ۸۵.۴ میلیارد دلار صاحب این کمپانی شوند و توافقات به دست آمده را قدمی بزرگ برای تسط در حوزه سرگرمی و حوزه رسانه دانسته.
بر همین اساس و طی این معامله در حال حاضر اپراتور AT&T میتواند به عنوان یک پایگاه اطلاعاتی بسیار گسترده خود را در حوزه سرگرمی مطرح کند و با اشتراک و استریم محتوای ویدیویی شبکه‌های زیر مجموعه تایم وارنر بر روی شبکه‌های پر سرعت‌اش میتواند کاربران بی‌شماری را به سمت خود جلب کند.
به نقل از وال استریت ژورنال این بزرگترین معامله‌ای است که در سال ۲۰۱۶ صورت گرفته است.
در واقع شرکت مخابراتی AT&T با انتخاب تایم وارنر سعی در تسلط یافتن بر شبکه‌های پرطرفداری نظیر HBO و CNN را داشته است که به این مهم با پرداخت مبلغی معادل ۸۵.۴ میلیارد دلار رسیده است.
در حال حاضر نگرانی‌هایی که در فضای مجازی منتشر شده در رابطه با محدود کردن محتوای ارائه شده توسط شبکه‌های زیر مجموعه تایم وارنر است که باید دید آیا AT&T اقدام به چنین کاری خواهد کرد یا خیر.

در ویدیو منتشر شده در صفحه یوتوب AT&T استیفنسون راندال به عنوان رئیس این شرکت اعلام داشته که معامله قطعی تلقی شده و بدون شک آنها صاحب تایم وارنر خواهند شد.
پس از این معامله شرکت بزرگ AT&T را که پیش از این به عنوان یک شرکت مخابراتی مطرح در ایالت متحده شناخته بودیم باید از امروز به بعد به عنوان سومین رسانه ارائه محتوای کابلی در آمریکا نیز بدانیم.

راندال هدف از این خرید را اینطور عنوان کرده که شرکت AT&T قصد دارد تا از طریق خدمات سریع اینترنتی که روی سیم‌کارت‌های خود در اختیار مشترکین قرار داده دسترسی آنها را به ویدیوهای ارائه شده توسط تایم وارنر را که پیش از این در تلوزیون یا سینما در دسترس بود راحت‌تر کند و به همین سبب آنها پیش‌بینی می‌کنند تا خیل عظیمی از مشترکین را به سمت خودشان جلب کنند.

دیدگاه ها

تصادفی در کانال اخبار روز

کانال پیشنهادی برای شما
۳۱

کایاک (Kayak)

اخبار روز دو سال پیش ۷۷۷ بازدید
۳۰

مریخ نوردی (Mars:Mars )

اخبار روز دو سال پیش ۷۳۸ بازدید
۵۸

بازی میله ها (Tringles)

اخبار روز دو سال پیش ۶۹۵ بازدید
۱:۳۷

طاعون (Plague)

اخبار روز دو سال پیش ۶۷۸ بازدید
۵۶

اننا

اخبار روز سه سال پیش ۶۷۶ بازدید
مشاهده همه