دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

تخفیف ۵۰ درصدی سامسونگ به خریداران گلکسی نوت ۷ برای خرید گلکسی نوت ۸

اخبار روز
برچسب ها: arirang،   tv،   korea،   korean،   vod،   youtube،   kpop،   news،   arirangtv،   song،   culture،   issue،  
۱۳۳۴ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

چندی پیش اخبار ضد نقیضی در خصوص تعطیلی خط تولید برند نوت در کمپانی سامسونگ در فضای مجازی مطرح شده بود که واکنشی از سوی سامسونگ نسبت به آن صورت نگرفت اما امروز ظاهرا سامسونگ به طور ضمنی اشاره‌ای به حضور گلکسی نوت ۸ در سال آینده کرده است و به طبق مطلب منتشر شده در وب‌سایتش اعلام کرده که آن‌ها قصد دارندبه خریداران و دارندگان احتمالی گلکسی نوت ۷های این شرکت تخفیف ۵۰ درصدی را برای خرید گلکسی نوت ۸ در سال آینده اختصاص دهند.

کابوسی که گلکسی نوت ۷ برای سامسونگ به همراه داشت پیش از این موجب شده بود تا این کمپانی به طور رسمی و پس از اعلام دو فراخوان که برای جمع آوری گوشی‌های عرضه شده به مشتریان اقدام کرده بود در نهایت تصمیم به توقف تولید و عرضه این مدل در جهان کند.
در مطلبی که سامسونگ روز گذشته در وب‌سایت کره‌ای خودش منتشر کرد آن‌ها به گلکسی نوت ۸ اشاره کرده بودند و با توجه به اینکه پیش از این طق شایعات منتشر شده انتظار میرفت که این کمپانی برند "نوت" را دیگر تولید نخواهد کرد اما ظاهرا قضیه طور دیگری رقم خورده و این کمپانی قصد دارد تا سال آینده سری هشتم این برند را روانه بازار کند.
در مطلبی که سامسونگ در آن به گلکسی نوت ۸ اشاره کرده اعلام داشته که آن‌ها قصد دارند تا به دارندگان و خریداران گلکسی نوت ۸ تخفیف ۵۰ درصدی ارائه کند.
پس میتوان اینطور اعلام داشت که کمپانی کره‌ای سامسونگ با توجه به اینکه از برند نوت در مطلبش استفاده کرده است میتوانیم آن را تایید رسمی این کمپانی مبنی بر حضور گلکسی نوت ها در سال آینده بدانیم.

دیدگاه ها