دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

رویداد مایکروسافت در نیویورک، آیا شگفتی در راه است؟

منتشر شده در: دو سال پیش

تا ساعاتی دیگر شرکت مایکروسافت در نیویورک طی رویداد خبری خود که پیش از این اعلام کرده بود از محصولات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جدید خودش رونمایی به عمل خواهد آورد.
انتظار میرود مایکروسافت در این رویداد در کنار معرفی نسل جدید سرفیس‌ها بسته بروزرسانی بزرگی را نیز برای ویندوز ۱۰ منتشر کند.
تاکنون برخی از منابع خبر از معرفی یک دستگاه رومیزی All-in-One برای رقابت با دستگاه‌های اپل داده بودند و ظاهرا قرار است در این رویداد شاهد معرفی اولین All-in-One مایکروسافت باشیم.
هفته گذشته این شرکت با ارسال دعوت‌نامه‌های این مراسم به خبرگزاری های مختلف، اعلام کرد که آن‌ها قصد دارند طرفداران خودشان را شگفت‌زده کنند و به طرفداران کنسول بازی ایکس‌باکس نیز اعلام کرده که منتشر تغییرات و بروزرسانی‌های جدیدی برای این کنسول از طرف مایکروسافت باشند و قطعا بخشی از این رویداد به کنسول خانگی ایکس باکس اختصاص خواهد داشت.
تاکنون و طبق اخبار منتشر شده در وب‌سایت‌های مختلف و منابع خبری معتبر ظاهرا مایکروسافت قرار است سخت افزار جدیدی را به منظور رقابت با دستگاه‌های iMac شرکت اپل معرفی کند و در این حوزه هم خود را به عنوان یک شرکت صاحب سبک مطرح کند، همچنین در این رویداد انتظار یک بسته بروزرسانی قابل توجه هم برای آخرین نسخه سیستم عامل این شرکت یعنی ویندوز ۱۰ خواهیم بود.
علاقه‌مندان به دنبال کردن این کنفرانس میتوانند از طریق این لینک که شرکت مایکروسافت تدارک دیده همزمان در جریان این کنفرانس قرار بگیرند:
http://news.microsoft.com/microsoft-event-2016/#2Ezje2dEX13dMFI8.97

دیدگاه ها