دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

سرفیس بوک های جدید مایکروسافت معرفی شدند

منتشر شده در: دو سال پیش

پس از معرفی استودیو سرفیس، مایکروسافت به سراع سرفیس بوک های خودش رفت و دقایقی از این کنفرانس را به معرفی نسل جدید و تازه نفس این محصولات اختصاص داد.
دغدغه‌های قبلی خود را فراموش کنید چرا که سرفیس بوک های قرار است با مشخصات فوق العاده ای که دارند شما را شگفت زده کنند.
سرفیس بوک های جدید به یک پردازنده اینتل Core i7 مجهز شده‌اند و به واسطه باطری قدرتمندی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده است می‌توانند تا ۱۶ ساعت نیاز شما را مرتفع کنند و نگرانی از بابت تمام شدن شارژ دستگاه را برای شما به وجود نخواهند آورد.

با توجه به پردازش گرافیکی که مایکروسافت به لطف دو برابر کردن آن برای کاربران به ارمغان آورده این امکان را به کاربران می‌دهد تا در فاصله کوتاه‌تری پردازش‌های گرافیکی قدرتمند خود را به سرانجام برسانند و دیگر نگرانی‌هایی از بابت داغ شدن دستگاه یا طولانی شدن فرآیند نخواهند داشت.

اکثر نقدهای که به رویداد شب گذشته مایکروسافت وارد شده را می‌توانیم به قیمت‌های انتخابی و نجومی این شرکت برای محصولاتش بدانیم، چرا که بعد از قیمت گذاری استودیو سرفیس که با در نظر گرفتن مبلغی معادل ۳۰۰۰ دلار قرار است به فروش برسد سرفیس بوک های این شرکت نیز قرار است با قیمتی معادل تقریباً ۲۴۰۰ دلار به فروش برسند که خب قطعاً برای یک تبلت یا حتی یک لپ تاپ قیمت بسیار بالایی به شمار می‌آید.

دیدگاه ها