دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

گزارش‌ها از مهاجرت ۵۰ درصدی دارندگان گلکسی نوت ۷ به آیفون خبر میدهند

اخبار روز
برچسب ها: arirang،   tv،   korea،   korean،   vod،   youtube،   kpop،   news،   arirangtv،   song،   culture،   issue،  
۸۴۳ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

پس از بیانیه رسمی شرکت کره‌ای سامسونگ مبنی بر توقف عرضه و تولید گلکسی نوت ۷ بسیاری از دارندگان این دستگاه‌ها به سمت شرکت رقیب رفتند و تصمیم گرفتند که گوشی‌هایشان را به آیفون تغییر دهند. گرچه سامسونگ گلکسی نوت ۷ از دور خارج شده اما همچنان در دنیای تکنولوژی اخبار متعددی پیرامون آن منتشر میشود که آخرین آن‌ها مربوط به گزارش آژانس IDC است که از مهاجرت ۵۰ درصدی دارندگان گلکسی نوت ۷ به آیفون حکایت میکنند.
پس از افت قابل توجه سهام شرکت سامسونگ، این شرکت پس از اعلام توقف عرضه و تولید گلکسی نوت ۷ در وب‌سایتش بیانیه‌ای جدید منتشر کرد که در آن خبر از تغییرات مهمی برای تضمین کیفیت محصولات خود در آینده به مشتریانش داده بود. همچنین در چند روز گذشته در سایت کره‌ای سامسونگ، این شرکت وعده داده بود که به خریداران گلکسی نوت ۷ برای خرید گلکسی نوت ۸ تخفیف ۷۰ درصدی در نظر گرفته است و این خبر در حالی منتشر شد که پیش از آن شایعاتی پیرامون خداحافظی سامسونگ با برند "نوت" حکایت میکردند اما ظاهرا خلاف انتظار و خلاف شایعات منتشر شده سامسونگ قصد دارد در سال آینده و با در نظر گرفتن تخفیف قابل توجهی که برای خریداران گلکسی نوت ۷ در نظر گرفته از کاربران خودش دلجویی کند و به احتمال قوی این گوشی بسیار متفاوت‌تر از آن‌چیزی خواهد بود که تاکنون از سامسونگ انتظار داشته‌ایم.
باتوجه به کابوسی که گلکسی نوت ۷ برای سامسونگ رقم زد در مقابل گزارشی که در تاریخ ۱۷ و ۱۸ اکتبر از سوی آژانس IDC منتشر شد خبر از مهاجرت ۵۰ درصدی کاربران گلکسی نوت ۷ به سمت آیفون‌ها داده بود، اما اخیرا گزارشی از سوی موسسه BayStreet منتشر شده که نتایج را طور دیگری عنوان میکند و بنا به اعتقاد آن‌ها و طی بررسی‌هایی که انجام داده‌اند همچنان ۷۰ درصد از دارندگان تلفن‌های هوشمند این شرکت به این شرکت وفادار مانده‌اند.
فارغ از نتایجی که هر دو موسسه آن‌ها را منتشر کرده‌اند بدون شک باید گلکسی نوت ۷ را کابوس بزرگ تاریخ این کمپانی بدانیم و باید منتظر بمانیم و ببینیم در آینده این شرکت برای رهایی از آن چه برنامه‌هایی در نظر گرفته است.

دیدگاه ها

انگری‌بردز

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه