دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

فیسبوک ممکن است در آینده کپی برابر اصل اسنپ چت شود

اخبار روز
برچسب ها: Facebook،   Snapchat،  
۸۲۶ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

در آخرین به روز رسانی که شرکت مارک زاکربرگ یعنی فیس‌بوک برای دوربین و پیام رسان خودشان در نظر گرفته‌اند، شاهد یکی دیگر از ایده‌های برنامه معروف و پرطرفدار ارتباطی یعنی اسنپ چت هستیم. پیش از این فیس‌بوک با کپی برداری از چند ایده اسنپ چت ویژگی‌هایی که اسنپ چت برای کاربرانش در نظر گرفته بود را به بهترین شکل ممکن و بدون خجالت زدگی کپی و به برنامه‌های خودش اضافه کرده است و تاکنون نیز با وجود نقدهای بسیار زیادی که به این کمپانی وارد شده آن‌ها نسبت به این نقدها واکنش رسمی نشان نداده‌اند.
در آخرین و مهم‌ترین کپی برداری فیس‌بوک از اسنپ چت شاهد تغییرات کلی و اضافه شدن ویژگی‌های جدید در دوربین و برنامه پیام رسان این شرکت (فیس‌بوک) هستیم، به طوری که کاربران می‌توانند عکس‌های سلفی خود را با افکت گذاری‌های متنوع برای دوستان خودشان به صورت مستقیم (Direct) ارسال کنند و یا آن را در قسمت Stories با دیگر دوستانشان به صورت عمومی به اشتراک بگذارند. این در حالی است که اگر عکس کاربری که آن را در بخش Stories با دوستانش به اشتراک گذاشته در مدت ۲۴ ساعت نتواند یک واکنش و یا یک پاسخی از سوی دوستانش جلب کند عکس به طور خودکار از بخش مربوطه حذف می‌شود.

طبق اخبار منتشر شده در این خصوص این ویژگی‌ها و این بسته به‌روزرسانی در حال حاضر فقط برای کاربران ساکن در کشور ایرلند منتشر شده و باید انتظار داشت که در صورت موفقیت و جلب نظر مدیران فیس‌بوک، احتمالاً باید شاهد ارائه جهانی آن بدر آینده باشیم.
فیسبوک در حال حاضر با داشتن ۱.۴ میلیارد کاربر یکی از پرطرفدارترین و پر بحث‌ترین شبکه‌های اجتماعی در دنیا محسوب می‌شود و اخیراً با وجود نقدهای زیادی که از بابت کپی برداری ایده‌های اسنپ چت به این شرکت وارد شده باید دید در آینده آیا باید منتظر واکنش رسمی اسنپ چت به این کپی برداری‌های باشیم یا خیر، چرا که پیش از این تمامی ویژگی‌هایی که اخیراً فیسبوک به برنامه‌های خودش اضافه کرده از مدت‌ها قبل در برنامه ارتباطی اسنپ چت موجود بوده است.

دیدگاه ها

پیشنهادهای اتفاقی

۲:۶

دستور تهیه: پیتزا هاوایی

آشپزی دو سال پیش ۱۳۴۰ بازدید
۲:۲۷

لگو چیما: مدل CHI Mungus

لگو دو سال پیش ۱۳۳۷ بازدید
مشاهده همه