دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

ویدیوی جدید گوگل برای مهاجرت از آیفون به پیکسل

۱۲۲۰ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

همانطور که پیش‌تر و در زمان معرفی پیکسل‌ها عنوان کردیم شرکت گوگل دانگل جدیدی را در کنار پیکسل‌ها قرار داده تا کاربرانی که پیش از خرید پیکسل‌های این شرکت آیفون داشته‌اند بتوانند راحت تر اطلاعاتشان را به گوشی‌های هوشمند این شرکت انتقال دهند.
ممکن است شما هم از آن دست افرادی باشید که بنا به دلایلی از جمله قیمت کمتر و دوربین با کیفیت تر تمایل داشته باشید از آیفون به پیکسل مهاجرت کنید، این کار به واسطه دانگل جدیدی که گوگل در کنار پیکسل‌ها قرار داده به سریع‌ترین و راحت‌ترین شکل ممکن صورت میگیرد.

پس از معرفی گوشی‌های جدید گوگل با نام پیکسل بخشی از کنفرانس این شرکت به روش‌های ساده مهاجرت از سیستم عامل iOS به Android اختصاص داده شده بود و گوگل پیش‌بینی کرده بود که خیلی از افراد به پیکسل‌ها علاقه‌مند خواهند شد،‌ از همین سو راه ساده‌تری را برای انتقال و مهاجرت به اندروید پیش پای کاربران قرار داد.
تاکنون بسیاری از افراد و منتقدین دنیای تکنولوژی وجود پیکسل‌ها را چالش بزرگی برای آیفون‌های اپل می‌دانند و با توجه به قیمتی که گوگل برای آنها در نظر گرفته پیش‌بینی میشود این گوشی میتواند به بزرگترین و جدی‌ترین رقیب اپل آیفون‌ها بدل شوند. گوگل در کنفرانس ماه گذشته خودش ضمن معرفی ویژگی‌های برتری که برای معرفی پیکسل به آنها اشاره کرده بود خبر از عرضه یک آداپتور برای مهاجرت و انتقال اطلاعات از آیفون به پیکسل‌ها داد و ادعا کرد که قابلیت‌های انحصاری که پیکسل‌ها دارند میتواند بزرگترین ویژگی آنها به شما رود.

کاربران میتوانند با استفاده از این آداپتور تمامی اطلاعات خود که شامل دفترچه تلفن، تصاویر و حتی پیام‌های iMessage میشود را به سادگی به گوشی پیکسلشان منتقل کنند و نگرانی کاربران را از حذف اطلاعاتشان به طور کلی برطرف میکند.

البته لازم به ذکر است که تبادل اطلاعات بین گوشی‌های هوشمند با سیستم عامل آی‌اواس و اندروید چندان موضوع جدیدی نیست و در گذشته نیز راهکارهایی برای انتقال این اطلاعات ارائه شده بود، برای مثال میتوان به اپلیکیشن‌های اختصاصی در این حوزه اشاره کرد.

اما ویژگی متمایزی که گوگل در کنفرانسش از آن پرده برداری کرد تولید یک قطعه سخت افزاری بود که تمام این فرآیند را به‌طور خودکار انجام میداد.

نحوه کارکرد این آداپتور بدین‌گونه است که امکان اتصال گوشی‌های پیکسل را به صورت مستقیم به دستگاه‌های اپل فراهم می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد که به راحتی با صادر کردن اجازه دسترسی اطلاعات خود را بین این دو دستگاه جا به جا کنند.

دیدگاه ها

تصادفی در کانال گوگل

کانال پیشنهادی برای شما
۱:۱۴

به گوگل پلاس خوش آمدید

گوگل سه سال پیش ۴۵۴ بازدید
۱۶

Meet Data: Shorten your commute

گوگل سه سال پیش ۴۵۱ بازدید
۱۶

اطلاعات عمومی

گوگل سه سال پیش ۴۴۹ بازدید
۱۶

کدهای محلی

گوگل سه سال پیش ۴۳۷ بازدید
۱۶

حمل و نقل

گوگل سه سال پیش ۴۱۸ بازدید
مشاهده همه