دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

معرفی بهترین بازی‌ها برای Apple TV، قسمت اول معرفی بازی AG Drive

۳۳۹ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

شرکت اپل سال گذشته با معرفی Setup Box خود موسوم به اپل تی وی (Apple TV) قدم بزرگی را در زمینه هوشمند سازی تلوزیون‌ها برداشت و بنا به اعلام خودشان آن‌ها برنامه‌های ویژه‌ای را برای گسترش نرم‌افزارهای ارائه شده جهت سرگرمی روی این ستاپ باکس در نظر گرفته‌اند.

جالب است بدانید اهالی کوپرتینو در حدود ۲۰ سال پیش طی همکاری که با یک شرکت ژاپنی به نام باندای (Bandai) داشتند سعی کردند تا یک کنسول خانگی را تحت برند خودشان تولید و عرضه کنند اما خیلی زود کنسولی که آن‌ها سعی کردند گسترش دهند شکست خورد و پروژه همکاری اپل با باندای به طور کامل منحل شد. این شرکت در سال‌های بعد با معرفی اولین نسل از ستاپ باکس خود یعنی اپل تی وی نسخه ۱ توانست طرفداران زیادی را به خودش اختصاص دهند و این محبوبیت به حدی بود که اپل را مجاب کرد تا در سال‌های بعد اقدام به بروزرسانی‌های نرم افزاری و سخت افزاری گسترده برای آن کند.
تیم کوک مدیر عامل اپل در سال گذشته و ضمن معرفی نسل ۴ اپل تی وی اعلام کرد که اوضاع به طور کلی تغییر کرده است و اپل تی وی جدید یک دریچه‌ای برای ورود به دنیایی از تفریح و سرگرمی برای کاربران است.

بازی AG Drive یک عنوان مسابقه‌ای فوق سریع است که فضایی آینده نگرانه داشته و شباهت زیادی به سری F-Zero دارد. اگر به گوش دادن آهنگ‌های دیوانه وار در حین مسابقه در پیست‌‌های معلق در بین هوا و زمین و رسیدن به سرعت سرسام آور علاقه‌مند هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. AG Drive از رابط برنامه نویسی کاربردی اختصاصی اپل موسوم به Metal بهره برده و گیم پلی و نمایی بسیار زیبا را در نرخ ثابت 60 فریم در ثانیه ارائه می‌کند.

دیدگاه ها

تصادفی در کانال اپل

کانال پیشنهادی برای شما
۱۶

تبلیغ اپل واچ - سواری

اپل دو سال پیش ۲۴۱ بازدید
۱۶

تبلیغ آیفون 6 اس

اپل دو سال پیش ۲۳۹ بازدید
۱۶

تبلیغ اپل واچ - گلف

اپل دو سال پیش ۲۳۶ بازدید
۱۶

تبلیغ اپل واچ - موسیقی

اپل دو سال پیش ۲۳۴ بازدید
مشاهده همه

شاون د شیپ

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه