دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

واتس اپ در آستانه تبادل اطلاعات کاربران با فیسبوک

۸۹۶ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

اتفاقات مربوط به اطلاعات کاربران همیشه جذاب بوده است، نیمی از ما برایمان اهمیتی ندارد که یک اپلیکیشن اطلاعات ما را با یک اپلیکیشن دیگر به اشتراک بگذارد، مخصوصا اگر هر دو اپلیکیشن متعلق به یک مجموعه باشند. نیمی دیگر از ما نیز همواره نگران فاش شدن و یا به اشتراک گذاشته شدن اطلاعاتشان با دیگران هستند.
اما به عنوان کاربر یک اپلیکیشن یا یک سرویس موضوع حریم خصوصی و توافقنامه‌ای که به ما نمایش داده میشود به کاربر مربوط میشود.
موضوعی که به تازگی برای پیام رسان محبوب واتس اپ اتفاق افتاده، منجر به دریافت یک هشدارنامه از مقامات حفاظت از حریم خصوصی اتحادیه اروپا در رابطه با تبادل اطلاعات کاربران با کمپانی مادر این شرکت یعنی فیسبوک (Facebook) شده است.
واتس آپ اخیرا طی ارائه یک بسته بروزرسانی اجازه میدهد تا سرویس پیام رسان واتس آپ شماره شما را با فیسبوک به اشتراک بگذارد و فیسبوک به داشتن اطلاعات دقیق‌تر و کامل‌تر شما نزدیک‌تر از پیش میشود.


اما مقامات حفاظت از حریم خصوصی اتحادیه اروپا به نمایندگی از ۲۸ کشور عضو خود اخیرا هشدارنامه‌ای را به واتس آپ ارسال و اعلام کرده‌اند تا هرگونه تبادل اطلاعات با فیسبوک را متوقف کنند چراکه فیسبوک در آینده اطلاعات غنی و کاملی را از کاربران در خودش ذخیره میکند.


به گزارش رویترز: "این تغییرات شامل مقرراتی که کاربران در هنگام ثبت نام تایید میکنند نمیشود"

هشدار! همیشه مواظب باشید که با چه متنی در مقررات برنامه‌ها موافقت میکنید. نه فقط در زمان نصب و ثبت نام بلکه در تمامی مراحل استفاده از برنامه، بروزرسانی و یا موافقت با تغییر مقررات آن حواستان به تغییراتی که ممکن است در این توافقنامه‌ها ایجاد شود باشید.

دیدگاه ها