دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

اف بی آی مجوز لازم برای جستجوی ایمیل هما عابدین را دریافت کرد

اخبار روز
برچسب ها: Breaking،   News،   BREAKING،   Alex،   Jones،   9/11،   GMO،   Fluoride،   Brexit،   Nigel،   Farage،   CIA،   INFOWARS،   TNTV،   Gillingham،   Benghazi،   ISIS،   ISIL،   Turkey،   Russia،   Syria،   WW3،   WW4،   Donald،   Trump،   Obama،   Iraq،   Britiain،   UK،   Politics،   Chemtrails،   History،   REAL،   NEWS،   NWO،   NewWorldOrder،   George،   Soros،   Borders،   EU،   UN،   TPP،   REX84،  
۱۳۹۲ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

وزارت دادگستری تصمیم دارد حکمی مبنی بر اجازه جستجوی کامپیوتری که معتقد است شامل هزاران ایمیل تازه کشف شده از هما عابدین، مشاور هیلاری کلینتون بوده است را صادر کند.
کامپیوتری که ایمیل عابدین روی آن موجود بوده و توسط پلیس فدرال مورد بررسی قرار گرفته ظاهرا متعلق به شوهر سابق عابدین بوده و اف بی آی عنوان کرده که این تحقیقات به علت ارسال محتوای جنسی به یک دختر زیر سن قانونی صورت گرفته است و در آینده بخش‌هایی جدید از این رسوایی را اعلام خواهند کرد و در حال حاضر فقط به دنبال کسب اجازه برای دسترسی پیدا کردن به این سیستم هستند که تا حدودی هم به آن رسیده‌اند.
بازرسان دفتر پلیس فدرال نیویورک در زمان تحقیقات در مورد وینر تصادفا ایمیل‌هایی مربوط به عابدین را بررسی کردند که تصور داشتند مربوط به او (وینر) میباشد و پس از آن متوجه ارسال محتواهای جنسی برای یک دختر زیر سن ۱۵ سال شده‌اند.
مقامات بر این باورند که به دلیل دسترسی به نتایج تحقیقات اولیه و کامل‌تر شدن این تحقیقات، به این حکم و اجازه دسترسی نیاز دارند. این در حالیست که کمتر از دو هفته به برگزاری انتخابات آمریکا باقی مانده و به موجب این افشاگری‌ها کلینتون اقدامات اخیر اف بی آی را نگران‌کننده خوانده است.

دیدگاه ها