دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

اپل علاوه بر پورت مگ سیف و USB، صدای استارتاپ مک بوک ها را نیز حذف کرده است

۹۵۴ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

از زمان معرفی اولین کامپیوتر اپل (پاور بوک‌ها)، همواره این شرکت صدایی را برای استارتاپ یا راه‌اندازی دستگاه‌هایش در نظر گرفته بود و همگان و یا به طور مشخص تمامی طرفداران اپل و دارندگان مک بوک با این صدا آشنایی داشته‌اند و در واقع این صدا نوید راه اندازی مجدد سیستم عامل را به کاربر میداد. صدای در نظر گرفته شده توسط اپل برای سیستم عامل‌های مکینتاش جدای از مباحث زیبایی و تجملی که برای کاربر رضایت بخش به حساب می‌آمد نوعی اطلاع و هشدار به منظور راه اندازی مجدد سیستم برای کاربر نیز بود و در سال‌های اخیر این صدا به نوعی معرف محصولات اپل شده بود و به طور مشخص افرادی که این صدا را میشنیدند متوجه میشدند که اطرافشان دستگاهی مبتنی بر سیستم عامل مک آماده به کار است.
شرکت اپل پنجشنبه شب گذشته در کنار معرفی مک بوک پروهای جدید خود به دو موردی که در آن‌ها تغییراتی اعمال کرده بود اشاره نکرد و بعد از گذشت چند ساعت و چند روز رفته مشخص شد که اپل علاوه بر حذف درگاه پرکاربرد مگ سیف و جاگذاری پورت‌های USB-C به جای USB ظاهرا چراغ LED پشت لوگوی مک بوک‌ها را نیز حذف کرده و در نسخه جدید مک بوک‌پروها ما شاهد درخشش لوگوی اپل نخواهیم بود. این در حالی است که امروز طبق بررسی که وب‌سایت‌های مختلف در خصوص دستگاه‌های جدید اپل داشته‌اند مشخص شده که علاوه بر حذف همه این موارد اپل صدای استارتاپ مک بوک‌های جدید را نیز حذف کرده است و دیگر صدایی به منظور استارتاپ مک بوک‌ها در نظر گرفته نشده است. باتوجه به اینکه این مورد میتواند به صدای بایوس مادربوردهای معمول شباهت زیادی داشته باشد نمیتوانیم آن را به عنوان یک ویژگی نرم افزاری عنوان کنیم و بر همین اساس این حذف صدا فقط شامل دستگاه‌های جدید اپل میشود و همچنان دستگاه‌های قدیمی اپل از وجود این صدا بهره‌مند هستند.
وب سایت پینگی در بررسی و نگاه نزدیکی که از دستگاه‌های جدید اپل موسوم به مک بوک داشته برای اولین بار متوجه وجود یک تغییر بزرگ در این مک بوک‌ها شده و آن حذف صدای مک بوک‌ها میباشد، از طرفی هم وب‌سایت 9to5mac صبح امروز مهر تاییدی بر این موضوع زد.

دیدگاه ها

پیشنهادهای اتفاقی

۱:۵۰

لگو میکسل: ماگنفو (61)

لگو دو سال پیش ۵۴۸ بازدید
مشاهده همه

شاون د شیپ

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه