دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

نگاهی به برنامه‌های ترجمه متن (قسمت دوم)

اخبار روز
برچسب ها: yandex،   launcher،   android،   smartphone،  
۱۲۹۵ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

اگر دوست دارید به جای نوشتن متنی که میخواهید آن را ترجمه کنید، آن را بخوانید و بخواهید برنامه آن را ترجمه کنید اپلیکیشن Voice Translate – ویس ترنسلیت گزینه بسیاری خوبی است.
برنامه ویس ترنسلیت تا به امروز فقط برای سیستم عامل اندروید ارائه شده و تمرکز اصلی آن بیشتر بر روی مکالمه و قرائت متون است. ویس ترنسلیت این امکان را برای شما فراهم کرده تا با ضبط کردن صدا یا خواندن زنده یک متن و ارسال آن به برنامه به ترجمه مورد نظر خود برسید و میتوانید آن را با دیگر دوستانتان در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و یا آن را ذخیره کنید.
در واقع میتوان گفت این برنامه بیشتر برای کاربرانی که به کشورهای دیگر سفر میکنند کاربرد دارد چرا که فرض کنید شما به کشوری مثل فرانسه سفر میکنید و میخواهید از راننده یا صاحب رستوران درخواستی را مطرح کنید، کافیست برنامه را باز کنید، سوالات مورد نظر خودتان را به زبان مادری‌تان برای برنامه بخوانید و همزمان برنامه ترجمه درخواست شما را به زبان فرانسوی در اختیارتان قرار میدهد.
اینطور نیست که اپلیکیشن روسی که در این حوزه فعالیت میکند فقط به ترجمه متون روسی بپردازد بلکه این برنامه با نام یاندکس - Yandex که نام خود را از یک موتور جستجوی اینترنتی روسی برداشته است میتواند لغت یا متن مورد نظر شما را به چند ده زبان مختلف ترجمه کند. این اپلیکیشن در واقع به عناون یکی از رقیب‌های گوگل خود را مطرح کرده است. از جمله زبان‌هایی که یاندکس میتواند ترجمه متون را در اختیار شما قرار دهد میتوان به روسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی و ... اشاره کرد.
این برنامه از زبان فارسی نیز پشتیبانی میکند و به مانند رقیبش یعنی گوگل ترنسلیت میتوانید از قابلیت فرمان صوتی و ترجمه متن به واسطه عکس هم به واسطه این برنامه استفاده کنید.

دیدگاه ها

سایت مسکن صناعی

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه