دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

خداحافظی مایکروسافت با ویندوز ۷، ۸ و ۸.۱

مایکروسافت
برچسب ها: Microsoft،   Windows،   Windows 8،   PC،   Tablet،   Smartphone،   Device،   iPad،   windows 10،   new windows،   new microsoft OS،   Bug Chicks،   child education،   kids education،   technology،   cortana،   touchscreen،   microsoft office،   el capitan،   apple OS،   mac OS،  
۱۷۲۶ نمایش
منتشر شده در: سه سال پیش

صبح امروز شرکت مایکروسافت ضمن انتشار بیانیه‌ای به تمامی فروشگاه‌های فیزیکی خودش اعلام کرد که فروش سیستم عامل‌های ویندوز ۷، ۸ و ۸.۱ را در فروشگاه‌هایشان متوقف کنند.
این اقدام مایکروسافت نشان از تمرکز بالای این شرکت برای گسترش سیستم عامل ویندوز ۱۰ را میدهد.
پس از رویدادی که مایکروسافت در هفته گذشته برگزار کرد و بسته بروزرسانی بزرگی که برای ویندوز ۱۰ منتشر کرد نشان از آینده‌نگری این شرکت برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ میدهد و صبح امروز طبق اعلام این شرکت آن‌ها تصمیم گرفته‌اند که با سیستم عامل‌های ویندوز ۷ و ۸.۱ خداحافظی کنند و به طور رسمی آن را به مرور از دور خارج کنند.
با توجه به ویژگی‌های ارائه شده توسط این شرکت برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ انتظار میرفت که خیل عظیمی از کاربران به سمت این نسخه از ویندوز مهاجرت کنند اما مایکروسافت سریعا دست به کار شده و به فروشگاه‌های خودش اعلام کرده که دیگر تقاضایی را برای ویندوزهای غیر از ویندوز ۱۰ نپذیرند. بنابراین از امروز فروش لایسنس‌های قانونی ویندوزی جز ویندوز ۱۰ به طور کلی توسط مایکروسافت متوقف شده قلمداد میشود.

دیدگاه ها

حام

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه