دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

گوگل تریپ (Google Trip)

۶۳۱ نمایش
منتشر شده در: یک سال پیش

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی! دوست دارید سفر کنید؟ فقط مقصدتان را مشخص کردید؟ هیچ اطلاعاتی از نوع فرهنگ، غدا و محل‌های ناشناخته مقصدتان ندارید؟ نگران نباشید، چون گوگل اخیرا با انتشار نرم‌افزار جدیدی به نام Google Trips کار را برای شما آسان کرده است.
نرم افزار سفر گوگل موسوم به Google Trip که توسط گوگل برای کاربران در دسترس قرار گرفته برای هر دو سیستم عامل اندروید و آی‌اواس به صورت رایگان در دسترس است تا کاربران و استفاده کنندگان از آن بتوانند با استفاده از آن برنامه‌ریزی و مدیریت بهتری را روی مقاصد سفرهایشان داشته باشند.
به نقل از وب‌سایت INDIA.COM در دنیای امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اپلیکیشن‌های کاربردی بر بستر تلفن‌ها هوشمند مسافرت معنا و مفهوم جدیدی پیدا کرده است.
گوگل تریپ به عنوان یه راهنما از قبل سفر همراه شما خواهد بود.
پیش از این وب‌سایت‌های متعددی در فضای مجازی در خصوص برنامه ریزی‌های قبل از سفر فعالیت خودشان را آغاز کرده‌اند و امکاناتی نظیر اطلاعات فرهنگی و مذهبی از تمامی شهرهای دنیا در اختیار توریست‌ها قرار می‌دهد، به همین سبب هم کمپانی پرآوازه گوگل برای اینکه از این قافله عقب نماند نرم‌افزار جدیدی را برای برنامه‌ریزی بهتر و آسان‌تر در اختیار کاربران قرار داده است.
گوگل تریپ امکان برنامه‌ریزی سفر را به شکل ساده و آسان در اختیار کاربران قرار می‌دهد و در کنار آن اطلاعاتی نظیر مکان‌های تفریحی، مکان‌هایی که هر توریستی باید از آن‌ها دیدن کند و یا رستوران‌های پرطرفدار را نیز به صورت کارت‌هایی به کاربر نشان می‌دهد. همچنین این اپلیکیشن امکان شخصی‌سازی سفر را بر اساس نیازهای کاربر نیز فراهم می‌کند.
گوگل در برنامه گوگل تریپ در فاز اولیه خود ۲۰۰ شهر پرطرفدار و پر تردد را در اختیار کاربران قرار داده تا آن‌ها بتوانند به واسطه استفاده از آن به اطلاعات شهرها دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این، اپلیکیشن گوگل تریپ این فرصت را نیز در نظر گرفته تا کاربران با انتخاب چند مقصد مختلف، مسافرت خود را حول مکان‌های دلخواه و جذاب مدیریت کنند.
نکته قابل توجه در استفاده از این اپلیکیشن در نظر گرفتن حالت آفلاین می‌باشد، طوری که کاربران میتوانند اطلاعات مورد نیاز در خصوص مقاصدی خاص را در زمانی که به اینترنت دسترسی دارند دانلود کنند تا بتوانند از آن در زمانی که به دیتای اینترنت دسترسی ندارند نیز استفاده کنند، این قابلیت برای جلوگیری از بروز مشکلات ارتباطی، امکان استفاده آفلاین از این برنامه توسط گوگل به بهترین شکل ممکن در نظر گرفته شده است.
با ذکر این ویژگی کاربران میتوانند برای دسترسی به استفاده آفلاین از کل قابلیت‌های برنامه فقط با لمس گزینه Download می‌تواند اطلاعات هر سفر را روی تلفن همراهشان ذخیره کنند.
برای استفاده از این اپلیکیشن شما میبایست با حساب کاربری خود در گوگل وارد برنامه شوید و مادامی که به برنامه وارد نشده‌اید نمی‌توانید به طور کامل از تمامی قابلیت‌های این برنامه استفاده کنید.
در ابتدا و به محض باز کردن اپلیکیشن شما با اطلاعات مکان فعلی خودتان مواجه می‌شوید و فرض کنید قصد سفر به پاریس یا آمستردام را دارید فقط کافی است تا در محیط در نظر گرفته شده که با نام پیش فرض Where do you want to go? در دسترس است مقصد خود را وارد کنید.
پس از دریافت اطلاعات شهر موردنظرتان گوگل تریپ بخش‌هایی را با عنوان‌های رزرواسیون، کارهایی که باید انجام داد، برنامه روزانه، غذا و نوشیدنی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
اگر شما هم از علاقه‌مندان به سفر و مایل به دریافت اطلاعات دقیق‌تر از مقصد مورد نظرتان هستید پیشنهاد می‌کنیم این برنامه را که به صورت رایگان منتشر شده است از دست ندهید.

دیدگاه ها