دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

نقشه گوگل (Google Map)

۷۰۰۶ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

حتما دیده‌اید بعضی از دوستانتان هیچ وقت در رسیدن به مقصد گم نمی‌شوند، و تمام اتوبان‌ها و کوچه‌های شهر را بلدند، می‌توانند پیش بینی کنند ترافیک در کدام خیابان بهتر است و یا تا رسیدن به مقصد چقدر زمان لازم است؛ این افراد قطعا از Google Map استفاده می‌کنند.
اگر شما نیز برای رفتن به مقصد یا پیدا‌کردن کوتاه‌ترین مسیر به مشکل برخورده‌اید؛ Google Map چاره‌ی کار شما است.
کافی است مقصد دلخواه خود را جست‌وجو کنید، سپس انتخاب کنید با چه وسیله‌ی حمل و نقلی قصد دارید به مقصد برسید، Google Map به صورت پیش فرض سفر با ماشین، وسایل حمل و نقل عمومی( که عملا این قابلیت در ایران قابل استفاده نیست) و سفر به‌صورت پیاده را به شما پیشنهاد می‌کند.
مسیرهایی که برای ماشین پیشنهاد می‌شود را می‌توانید با انتخاب هر کدام بررسی کنید، ترافیک هر قسمت مسیر با رنگ‌های مختلف نشان داده می‌شود که رنگ آبی مسیر بدون ترافیک است.
همینطور اطلاعات مسیر و مقصد نمایش داده می‌شوند.
کاربر می‌تواند مکان‌هایی را که در آن‌ها زیاد رفت‌وآمد دارد علامت‌گذاری کند تا در‌صورت مراجعه‌ی دوباره آدرس آن‌ها را فراموش نکند.
همینطور قابلیت‌های زیاد دیگری مثل به اشتراک گذاشتن مسیر، یافتن مسیر برگشت و توانایی‌های مفیدی از این دست نیز قابل دست‌یابی هستند. کافی است یک بار از این اپلیکیشن استفاده کنید تا عاشقش شوید.
البته شایان ذکر است، استفاده از Google Map همیشه هم کارساز نیست، گاهی شهرداری یا ارگان‌های وابسته ممکن است تغییراتی در راه‌ها ایجاد کنند، دوربرگردان را ببندند یا خیابان را یک‌طرفه کنند یا تغییراتی از این دست، پس مراقب باشید که قبل از اعتماد به Google Map ابتدا خودتان از مسیر مطمئن شوید و اول از همه به تابلو‌های رانندگی اعتماد کنید تا خدایی نکرده مرتکب خلاف نشوید.
در بعضی موقعیت‌ها نیز ممکن است به اینترنت دسترسی نداشته باشید یا اینترنت شما ضعیف باشد، پس به یاد داشته باشید همیشه یک نقشه همراهتان باشد تا بتوانید راه خود را پیدا کنید. البته می‌توانید وقتی دسترسی به اینترنت دارید مسیر را پیدا کرده و در آینده به صورت آفلاین هر وقت که نیاز بود از آن استفاده کنید.
قطعا در بعضی شهرهای ایران که هنوز اینترنت پرسرعت وجود ندارد این اپلیکیشن عملا بلااستفاده است و بهتر است به جای آن به روش‌های مطمئن‌تری عمل کرد.
کسانی که مدت‌های زیادی است از این اپلیکیشن برای پیداکردن مسیر استفاده می‌کنند، می‌گویند Google Map روز‌به‌روز بهتر می‌شود و پیشرفت چشم‌گیری داشته است.
در حال حاضر ورژن ۴.۲۴.۲ در اختیار کاربران قرار گرفته است و بیش از یک میلیارد نفر آن را دانلود کرده اند، که این عدد نشان دهنده‌ی توانایی شرکت گوگل در نقشه برداری و ارائه‌ی بهترین اپلیکیشن مسیریاب است!
Google Map هم اکنون برای هر دو پلتفرم مبتنی بر سیستم عامل iOS و Android به صورت رایگان در دسترس است. در دانلود و استفاده از آن تردید نکنید!

دیدگاه ها

سایت مسکن صناعی

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه