دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

مینت (Mint)

اخبار روز
برچسب ها: ،  
۵۶۵ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

چند حساب بانکی دارید و برای خرید یا پرداخت قبض هایتان نمی دانید که دقیقا چقدر می توانید هزینه کنید، Mint یکی از اولین نرم افزارهای مدیریت حساب و بودجه است، و با وجود اولین بودن هنوز به عنوان بهترین در این زمینه معرفی می شود.
نکته ی عجیب در هنگام نصب این اپلیکیشن این است که شما می توانید شماره تلفن هر کشوری حتی ایران را در هنگام ثبت نام وارد کنید، اما فقط کانادا و آمریکا به عنوان کشورهای محل سکونت و به صورت پیش فرض وجود دارند.
بعد از وارد کردن این مشخصات و وارد شدن به Mint لیستی از بانک های موجود در اختیارتان گذاشته می شود که با انتخاب هر کدام و بعد از وارد کردن مشخصات آنلاین آن حساب، حساب شخصی موجود در آن بانک را به Mint متصل می کنید.
نکته ی خوب این قسمت این است که می توانید هر حسابی را که دوست دارید به Mint متصل کنید، شاید بعضی حساب ها را برای روز مبادا نگه داشته اید و دوست ندارید در محاسبه ی بودجه تان به شمار بیایند.
در مقابل حتی اگر کارت های اعتباری ای دارید که میدانید در حال حاضر در آن ها پولی برای مدیریت کردن وجود ندارد، میتوانید آن ها را برای اطمینان به Mint متصل کنید تا در صورت هر تغییری بتوانید از آن باخبر شوید.
نظرات متفاوتی درباره ی این اپلیکیشن وجود دارد، تقریبا همه ی کاربران آن عقیده دارند این اپلیکیشن بهترین در رصد حساب ها و کارت های بانکی است ، اما افراد زیادی Mint را در مدیریت حساب و درک فرایندهای بانکی ضعیف می دانند.
البته مهم ترین نکته در این دست اپلیکیشن ها و نرم افزارهای مالی ، امنیت اطلاعات است، که این اپلیکیشن با توجه به قدمت و پشتوانه ای که دارد از این نظر قابل اعتماد به نظر می رسد و هیچ گونه نگرانی ای در این باره برای کاربرانش وجود ندارد.
پرداخت قبض ها و یادآوری پرداخت آن ها نیز یکی دیگر از توانایی های این اپلیکیشن است.
ارائه دادن نموداری از وضعیت مالی شما و حتی ارائه دادن نصایحی برای کاهش هزینه هایتان، از قابلیت های Mint است.می توانید با تعریف یک بودجه ی خاص برای این ماه ، ببینید در طول ماه چقدر از این بودجه را خرج کرده اید و چقدر دیگر می توانید خرج کنید. حتی می توانید بنویسید که هر کدام از این هزینه ها را صرف چه چیزی کرده اید و در آخر اپلیکیشن به شما نشان می دهد که به طور کلی در این ماه چقدر پول خرج غذا ، دانشگاه، بنزین و... کرده اید. در نهایت Mint با توجه به بودجه ای که داشته اید و نحوه ی خرج کردنتان به شما امتیاز می دهد و شما می توانید هر ماه خود را بر حسب ماه های قبل ارزیابی کنید.
بیشتر نظرات منفی درباره ی این برنامه؛ به دلیل عدم انعطاف پذیری برنامه در مقابل تغییراتی است که کاربر دوست دارد ایجاد کند. اما چون کاربر مجبور است فقط از توانایی های پیش فرض برنامه پیروی کند در بعضی زمینه ها مثل انتقال پول از یک حساب به حساب دیگر شخص، برنامه در ارزیابی های خود دچار مشکل می شود و نمی تواند بین خرج کردن و انتقال تمایز ایجاد کند. البته اگر شناخت کافی از این برنامه داشته باشید و حساب های خود را با توجه به توانایی های آن مدیریت کنید نتیجه ی بهتری میگیرید و می توانید از تحلیل های مالی برنامه به نفع خودتان و برای پیشرفت خود استفاده کنید.
با وجود نظرات منفی ای که درباره ی توانایی های آن وجود دارد، می بینیم افراد زیادی از آن استفاده می کنند حتی کسانی که از بعضی جنبه های آن ناراضی هستند. و این نشان دهنده ی این است که Mint هنوز هم یکی از بهترین ها در این زمینه است و تنها نیاز به افزایش قابلیت های خود در آپدیت های بعدی دارد. امیدوارم سازندگان آن در نسخه های بعدی بیشتر به سازگاری این اپلیکیشن با کاربر دقت کنند!
به صورت موازی با Mint، اپلیکیشن Mint bill نیز توسط همین شرکت ارائه شده است، که به صورت خاص برای پرداخت آنلاین قبض ها، اعلام زمان سر رسید قبض ها، اعلام هشدار برای کمبود بودجه جهت پرداخت قبض ها و کارهایی از این دست مناسب است.
Mint برای هر دو پلتفرم مبتنی بر سیستم عامل iOS و Android به صورت رایگان در دسترس است.

دیدگاه ها

گوگل

کانال پیشنهادی برای شما
۱:۵

گوگل پلاس، مسنجر

گوگل دو سال پیش ۳۰۶ بازدید
۱۶

Meet Data: Shorten your commute

گوگل دو سال پیش ۳۲۱ بازدید
۱:۱۴

به گوگل پلاس خوش آمدید

گوگل دو سال پیش ۳۲۲ بازدید
۱۶

اطلاعات عمومی

گوگل دو سال پیش ۳۲۳ بازدید
۱۶

کدهای محلی

گوگل دو سال پیش ۳۳۰ بازدید
مشاهده همه