دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

آلتو میل (Alto Mail)

اخبار روز
برچسب ها: ،  
۶۹۲ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

در دنیای امروز ما روزانه چندین ایمیل دریافت و ارسال می‌کنیم. بسیاری افراد از آدرس ایمیل‌های مختلف استفاده می‌کنند، برای هر فیلد کاری یک آدرس ایمیل جدا و یا به جهت آنکه گاهی در زمان‌های مختلف برخی سرویس دهندگان ایمیل‌ها از دسترس خارج می‌شوند نیاز است تا آدرس ایمیل‌هایی مبتنی بر سرویس دهندگان متفاوت داشته باشیم تا از اتلاف زمان جلوگیری شود.
در داخل صندوق دریافت (Inbox) ایمیل‌ها مطالب مختلفی وجود دارد، فایل‌ها، عکس‌ها، رسیدهای بانکی و یا ایمیل‌هایی که ما آن‌ها را ستاره‌دار کرده‌ایم.
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به دنبال یک عکس خاص که برای شما ایمیل شده است باشید اما آدرس ایمیل ارسال کننده را به خاطر نیاورید، یا حتی ندانید آن ایمیل را از طریق کدام آدرس ایمیل خود دریافت کردید و مجبور شده باشید همه‌ی آن‌ها را جدا جدا بررسی کنید.
برای سازماندهی به ایمیل‌های شما، Alto Mail یک راه حل مناسب است.
این سرویس که توسعه داده شده توسط کمپانی بزرگ AOL است علاوه بر استفاده در مرورگر، دارای اپلیکیشن اختصاصی برای سیستم‌های مبتنی بر اندروید و آی‌اواس نیز منتشر شده است، شما می‌توانید با دانلود این نرم افزار در راستای سازماندهی ایمیل‌های خود قدم بزرگی بردارید.
این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد تا تمام آدرس ایمیل‌های خود را اعم از Yahoo، Gmail، iCloud، Outlook، و دیگر سرویس دهندگان ایمیل را در کنار هم و تنها در قالب یک اپلیکیشن داشته باشید.
بنا به اطلاعات ارائه شده توسط شرکت معروف AOL نرم افزارAlto mail از ۱۲ زبان پشتیبانی می‌کند.
علاوه بر توانایی ارسال ایمیل و یا پاک کردن که به صورت پیش‌فرض در برنامه‌های مشابه نیز وجود دارند شما میتوانید با کشیدن صفحه به طرفین به هرکدام از ایمیل‌های اضافه شده خود به برنامه بصورت جداگانه و یا به صندوقی که همه آن‌ها را یک جا جمع کرده است دسترسی داشته باشید.
همچنین عکس‌ها، فایل‌ها، ایمیل‌های ستاره‌دار شده، رسید خریدها هرکدام یک آیکون جداگانه دارند و شما می‌توانید با لمس آیکون در نظر گرفته برای آن به طور مثال عکس‌ها همه را بصورت یکجا مشاهده کنید.

دیدگاه ها